Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wiertarko-wkrętarka Black&Decker EPC12 CAT2A

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black&Decker EPC12 CAT2A
 
Producent: Black&Decker
 
Klasyfikacja: Wiertarko-wkrętarki
 
Specyfikacja: Napięcie zasilania - 12 V
Typ akumulatora - Odłączany
Pojemność akumulatora - 1.2 Ah Czas ładowania - 3 godz
Typ uchwytu - Szybkozaciskowy
Wielkość uchwytu -10 mm
Miękki uchwyt
Obroty w lewo
Prędkość - Zmienna
Prędkość bez obciążenia - 0-750 obr/min
Sterowanie momentem obr.
Liczba nastawień momentu obr. - 24
Sprzęgło momentu obrotowego
Maks. średnica wiercenia w drewnie - 25 mm
Maks. średnica wiercenia w stali - 10 mm
Maks. średnica wiercenia w murze - 0 mm
Maks. moment obr. - 11 Nm
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
13 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość wykonania, świetna walizka wraz z profesjonalnymi akcesoriami

Minusy


ładowanie mogłoby trwać trochę krócej, brak udaru


pisywanym produktem jest akumulatorowa wiertarko-wkrętarka marki Black&Decker model o oznaczeniu EPC12 CAT2A. Zasilana jest jak wspomniałem już akumulatorem o napięciu 12 V i pojemności 1.2 amperogodziny. Jest on w pełni odłączalny co pozwala na szybkie podpinanie go do ładowania, które z kolei trwa około trzech godzin. Na wyposażeniu standardowym oczekiwać możemy od producenta wspomnianego akumulatora […]

2
Opublikowany 23 kwietnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
O

pisywanym produktem jest akumulatorowa wiertarko-wkrętarka marki Black&Decker model o oznaczeniu EPC12 CAT2A. Zasilana jest jak wspomniałem już akumulatorem o napięciu 12 V i pojemności 1.2 amperogodziny. Jest on w pełni odłączalny co pozwala na szybkie podpinanie go do ładowania, które z kolei trwa około trzech godzin. Na wyposażeniu standardowym oczekiwać możemy od producenta wspomnianego akumulatora i ładowarki, a także dodatkowych akcesorii w postaci wiertłeł HSS do metalu (5,6 mm), bitów PH (1,2,3) i PZ (1,2,3), płaskich (4,5,6,7.2 mm), gwiazdkowych (10,15,30 mm), sześciokątnych (3,4,5,6 mm), jednego uchwytu magnetycznego, dwudziestu sztuk kołków – a to wszystko zapakowane jest w profesjonalnie wykonaną skrzynkę narzędziową z tacką.

 

Wiertarko-wkrętarka Black&Decker posiada aż 24 nastawiane wartości momentu obrotowego, które to  pozwalają na jak najbardziej optymalne wkręcanie różnych wielkości wkrętów w każdy materiał. Dzięki zmiennym kierunkowi obrotu możemy zarówno przykręcać, jak i odkręcać źle ulokowane wkręty. Z kolei elektroniczne sterowanie prędkością obrotową daje nam możliwość w pełni kontrolowanej obróbki przeróżnych materiałów.

 

Produkt znajdzie swoje zastosowanie zarówno u profesjonalistów jak i zapalonych majsterkowiczów – amatorów. Nadaje się do wykonywania drobnych napraw w domu, montażu mebli czy żaluzji, mocowania półek, lamp i obrazów, a także mocowania różnych materiałów do ścian jak np. płyt kartonowo -gipsowych przy pomocy wkrętów.

 

 
Cóż mogę napisać od siebie? Bardzo wiele gdyż tak się złożyło, że od ponad dwóch miesięcy jestem szczęśliwym – podkreślam – szczęśliwym posiadaczem tego produktu. Wkrętarka sprawuje się idealnie – ostatnio korzystałem z niej przy remoncie salonu (przykręcała bezproblemowo płyty g-k na metrażu 30 m2 + sufit z tylko jedną przerwą na doładowanie akumulatora). Bardzo miłym dodatkiem do niej jest skrzynka narzędziowa zaś akcesoria będące w zestawie są bardzo wysokiej jakości. Gorąco polecam wszystkim z Was, którzy nie mają jeszcze wkrętarki a planują jej zakup w najbliższym czasie.
 

Zdjęcia


Filmy

Playlista “Wiertarko-wkrętarka Black&Decker

 

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


 1.  
  Wkrętarki akumulatorowe
  4.0

  Całkiem całkiem wiertareczka -- wysoki moment obrotowy, choć prędkość mogła by być większa. Do domu jednak z pewnością wystarczy, a nawet do trochę bardziej wymagających prac powinna dać radę.
  •  
   Paweł
   1.5

   Wysoki moment to chyba jakiś żart 11nm to sie nadaje tylko do kartongipsu, wkretarki 10v mają moment 24nm a nawet 30 to juz nie rzadkość, wiercic tym mozna chyba w steropianie przy 700obr. Wkretarka dobra do skrecania mebli i na tym koniec

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)