Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wodoszczelny klej elastyczny Sika Sikabond T8 5L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Sika SikaBond T8
 
Producent: Sika
 
Klasyfikacja: kleje, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie: 5 litrów
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
45 wszystkich głosów

 

Plusy


wodoszczelny, wytrzymały, uniwersalny

Minusy


wysoka cena


Klej Sikabond T8 Jest to jednoskładnikowy, poliuretanowy, a do tego niezywkle elastyczny klej mocujący do płytek ceramicznych. Przy jego pomocy możemy mocować także płyty cementowe, kamienne, marmurowe na powierzchniach betonowych i zaprawach, starych płytkach, drewnie, na balkonach, tarasach lub elewacjach, w kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach mokrych i wilgotnych – a to wszystko zarówno wewnątrz jak […]

0
Opublikowany 5 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest wodoszczelny klej elastyczny firmy Sika model Sikabond T8 sprzedawany w opakowaniu o pojemności 5 litrów. 
 

Klej Sikabond T8 Jest to jednoskładnikowy, poliuretanowy, a do tego niezywkle elastyczny klej mocujący do płytek ceramicznych. Przy jego pomocy możemy mocować także płyty cementowe, kamienne, marmurowe na powierzchniach betonowych i zaprawach, starych płytkach, drewnie, na balkonach, tarasach lub elewacjach, w kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach mokrych i wilgotnych – a to wszystko zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkt oprócz standardowej funkcji klejenia zapewnia nam także funkcję izolacyjną – chroniącą przed działaniem wilgoci. Klej Sika Sikabond T8 świetnie sprawdzi się również stosowany na podłożach odkształcalnych i na podłogach z zamontowanym ogrzewaniem CO.

 
Cena za opakowanie 5 litrowe kleju Sika Sikabond T8 do tanich nie należy – musimy szykować na nie kwotę oscylującą w granicach 300 złotych. Klej jednak świetnie sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji – mocuje dosłownie wszystko i wszędzie, a do tego wilgoć mu nie straszna. Ocena ogólna – piątka!
 
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Klej elastyczny Sika Sikabond t8

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)