Szlifierka Celma PRAa 3 AEO

Opisywanym produktem jest szlifierka Celma model PRAa 3 AEO. 

i-celma-praa-3-aeoSzlifierka ta zalicza się do grupy szlifierek prostych. Narzędzie to jest niezwykle precyzyjne. Świetnie zdaje swój rezultat podczas wiercenia, frezowania, grawerowania, polerowania, cięcia i szlifowania różnych materiałów począwszy od drewna i metali, kończąc na kamieniu i tworzywach sztucznych. Dzięki doskonałej jakości wykonania narzędzie świetnie trzyma się w dłoni, a ergonomiczny korpus i niewielka waga (0,6 kilograma) pozwala na bardzo swobodną pracę w każdych warunkach.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to opisywana szlifierka Celma PRAa 3 AEO zasilana jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Moc znamionowa narzędzia mianowana jest na 130 W, zaś znamionowa prędkość obrotowa mieści się w przedziale 8000 – 30000 obr./min. Tuleja zaciskowa Celmy PRAa 3 AEO cechuje się średnicą od 2,3 do 3,2 milimetra.

Szlifierka Celma PRAa 3 AEO wśród użytkowników niestety nie cieszy się zbyt dużym uznaniem. Co prawda ceniona jest przez nich za niską cenę, duży zakres regulacji i wygodny uchwyt, ale każdy wytyka jej wadę w postaci bardzo niskiej mocy. Dodatkowo w niektórych szlifierkach zdarzały się problemy z mocowaniem wałka i jego duże wibracje. Cenowo produkt wypada korzystnie – zapłacimy za niego niewiele ponad 100 złotych a łącznie z dodatkowymi akcesoriami cena nie powinna przekroczyć 150 złotych. Jednak sama cena i polski producent to nie wszystko – ocena ogólna – czwórka z minusem!

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!


szlifierka celma Celma PRAa 3 AEO

szlifierka celma PRAa-3AEO

Masz celme ? cyknij fotę i zamieść na FotoBudowa.pl


Aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje