Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Szlifierka Celma PRAa 3 AEO

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Celma PRAa 3 AEO
 
Producent: Celma - Polska
 
Klasyfikacja: szlifierki
 
Specyfikacja: zasilanie - 230 V, moc - 130 W
 
Narzędzia Budowlane:
 
Nasza ocena
3.5


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


lekkość, przystępna cena

Minusy


za słaba moc


Szlifierka ta zalicza się do grupy szlifierek prostych. Narzędzie to jest niezwykle precyzyjne. Świetnie zdaje swój rezultat podczas wiercenia, frezowania, grawerowania, polerowania, cięcia i szlifowania różnych materiałów począwszy od drewna i metali, kończąc na kamieniu i tworzywach sztucznych. Dzięki doskonałej jakości wykonania narzędzie świetnie trzyma się w dłoni, a ergonomiczny korpus i niewielka waga (0,6 kilograma) […]

0
Opublikowany 7 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest szlifierka Celma model PRAa 3 AEO. 
 

i-celma-praa-3-aeoSzlifierka ta zalicza się do grupy szlifierek prostych. Narzędzie to jest niezwykle precyzyjne. Świetnie zdaje swój rezultat podczas wiercenia, frezowania, grawerowania, polerowania, cięcia i szlifowania różnych materiałów począwszy od drewna i metali, kończąc na kamieniu i tworzywach sztucznych. Dzięki doskonałej jakości wykonania narzędzie świetnie trzyma się w dłoni, a ergonomiczny korpus i niewielka waga (0,6 kilograma) pozwala na bardzo swobodną pracę w każdych warunkach.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to opisywana szlifierka Celma PRAa 3 AEO zasilana jest standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Moc znamionowa narzędzia mianowana jest na 130 W, zaś znamionowa prędkość obrotowa mieści się w przedziale 8000 – 30000 obr./min. Tuleja zaciskowa Celmy PRAa 3 AEO cechuje się średnicą od 2,3 do 3,2 milimetra.

 
Szlifierka Celma PRAa 3 AEO wśród użytkowników niestety nie cieszy się zbyt dużym uznaniem. Co prawda ceniona jest przez nich za niską cenę, duży zakres regulacji i wygodny uchwyt, ale każdy wytyka jej wadę w postaci bardzo niskiej mocy. Dodatkowo w niektórych szlifierkach zdarzały się problemy z mocowaniem wałka i jego duże wibracje. Cenowo produkt wypada korzystnie – zapłacimy za niego niewiele ponad 100 złotych a łącznie z dodatkowymi akcesoriami cena nie powinna przekroczyć 150 złotych. Jednak sama cena i polski producent to nie wszystko – ocena ogólna – czwórka z minusem!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

szlifierka celma Celma PRAa 3 AEO

szlifierka celma PRAa-3AEO

Masz celme ? cyknij fotę i zamieść na FotoBudowa.pl

Filmy

Aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)