Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wylewka betonowa BETONFIX KREISEL 20 kg

 
betonfix cena
betonfix cena
betonfix cena

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: BETONFIX 20 kg
 
Producent: KREISEL
 
Klasyfikacja: wylewki betonowe
 
Specyfikacja: Opakowanie: 20 kg Grubość warstwy: od 25 do 80 mm Średnie zużycie: 20 kg / m2 / cm Wytrzymałość: 16MPa
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


kusząco niska cena

Minusy


brak możliwości stosowania zewnętrznego, stosowania przy instalacji c.o., niska wydajność


Wylewka betonowa BETONFIX KREISEL przeznaczona jest do stosowania wewnętrznego. Przy jej użyciu można tworzyć posadzki pokojów, korytarzy i schodów. Nie ma też jakichkolwiek przeciwwskazań do wykorzystania produktu na etapie wylewek w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Dodatkowo zaprawa betonowa BETONFIX KREISEL może być wykorzystywana w garażach i innych pomieszczeniach gospodarczych. Jeśli chodzi […]

0
Opublikowany 18 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest wylewka betonowa BETONFIX marki KREISEL. Produkt dystrybuowany jest w workach o zawartości 20 kilogramów.
 

Wylewka betonowa BETONFIX KREISEL przeznaczona jest do stosowania wewnętrznego. Przy jej użyciu można tworzyć posadzki pokojów, korytarzy i schodów. Nie ma też jakichkolwiek przeciwwskazań do wykorzystania produktu na etapie wylewek w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Dodatkowo zaprawa betonowa BETONFIX KREISEL może być wykorzystywana w garażach i innych pomieszczeniach gospodarczych.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne naszego produktu możemy wyróżnić go za ponadprzeciętną wytrzymałość na obciążenia rzędu 16 MPa oraz szybki czas schnięcia. Produkt cechuje się dość wysokim średnim zużyciem rzędu 20 kilogramów na metr kwadratowy przy zachowaniu warstwy o grubości 1 centymetra. Co do samych warstw możemy stosować z powodzeniem wylewki o grubości nawet 8 centymetrów, zaś minimalna grubość warstwy wynosi 2,5 centymetra. Niestety nadeszła pora na ciemną stronę wylewki BETONFIX. Produkt nie wykazuje właściwości mrozoodpornych. Nie możemy go również stosować w przypadku ogrzewania podłogowego. Nie jest wskazane używanie produktu do wylewek na balkonach i tarasach.

Warto wspomnieć słowo na temat czasu użyteczności posadzki po zastosowaniu recenzowanego produktu. Wstępne użytkowanie podkładu możliwe jest już po upływie 24 godzin. Pełne obciążenie posadzki i możliwość prowadzenia dalszych prac wykończeniowych osiągane jest dopiero po upływie 4 tygodni.

 
Wszelkie braki wylewki BETONFIX KREISEL zrekompensować może jej atrakcyjnie niska cena – 4,99 zł za opakowanie 20 kilogramowe. Niestety nie każdy podczas zakupów zwraca uwagę wyłącznie na cenę, a brak możliwości stosowania produktu chociażby w przypadku instalacji centralnego ogrzewania czy na zewnątrz budynku może go całkowicie zdyskredytować. Ocena ogólna – czwórka!
 

wylewka betonowa betonfix kreisel opinie

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

betonfix cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)