Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Zaprawa klejąca do gresu Baumaster C1TE

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Baumaster Zaprawa klejąca do gresu C1TE 25 kg
 
Producent: Baumaster
 
Klasyfikacja: zaprawy, kleje
 
Specyfikacja: opakowanie: 25 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


długi czas korekty, możliwość stosowania na zewnątrz budynków, dobra cena

Minusy


brak


Zaprawa klejąca do gresu Baumaster C1TE znajdzie swoje zastosowanie podczas mocowania płytek gresowych i ceramicznych o małej nasiąkliwości. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się doskonale do większości podłoży, takich jak między innymi tynki cementowe, tynki wapienne i cementowo-wapienne, okładziny gipsowe oraz podłoża betonowe, jastrychy cementowe i anhydrytowe. Środek ten może być […]

0
Opublikowany 27 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaprawa klejąca do gresu marki Baumaster. Produkt o oznaczeniu C1TE dystrybuowany jest w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Klej wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrą wydajnością, a także unikatowymi właściwościami. Warto przyjrzeć mu się z bliska. Zaczynajmy!
 

Zaprawa klejąca do gresu Baumaster C1TE znajdzie swoje zastosowanie podczas mocowania płytek gresowych i ceramicznych o małej nasiąkliwości. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się doskonale do większości podłoży, takich jak między innymi tynki cementowe, tynki wapienne i cementowo-wapienne, okładziny gipsowe oraz podłoża betonowe, jastrychy cementowe i anhydrytowe. Środek ten może być też wykorzystany jako klej do płyt wiórowych oraz do klejenia na starych okładzinach ceramicznych i na elastycznych uszczelnieniach. Z powodzeniem można go stosować także w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego.

Jeśli chodzi o właściwości recenzowanego kleju do gresu Baumaster C1TE wykazuje on bardzo wysoką elastyczność i odporność na odkształcenia podłoża. Ponadto jest on odporny na działanie mrozu i wilgoci, zaś na tle konkurencyjnych marek wyróżnia się wydłużonym czasem korekty do 20 minut. Co do właściwości technicznych recenzowanej zaprawy, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest ona w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Produkt jest mieszaniną cementu portlandzkiego, wypełniaczy mineralnych i modyfikatorów. Charakteryzuje się wydajnością na poziomie 4 kilogramów na metr kwadratowy. Dla uzyskania pożądanego efektu zaleca się mieszać produkt w proporcjach około 7,0 litrów wody na 25 kilogramów suchej mieszanki oraz aplikować zaprawę przy użyciu pacy o uzębieniu od 3 do 10 milimetrów. Posadzkę mocowaną przy użyciu recenzowanej zaprawy można obciążyć po upływie doby.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo korzystnie – za recenzowany wariant zapłacimy niespełna 21 złotych. Ogólnie zaprawa Baumaster C1TE posiada bardzo dobre opinie fachowców. Należy jednak pamiętać by stosować się do zaleceń producenta odnośnie proporcji zaprawy. Ocena ogólna – piątka.
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)