Froterka do podłóg Karcher

Chyba każdy z nas chciałby, aby podłogi w jego domu lśniły jak nowe, jednak ogrom pracy związany z ich polerowaniem skutecznie nas odstrasza. Na szczęście na rynku można znaleźć coraz to nowsze urządzenia, które wspomagają utrzymanie w naszych domach nieskazitelnej czystości, w tym również nieskazitelnie lśniących podłóg z wielu materiałów. Jednym z takich urządzeń jest froterka do podłóg uznanej firmy Karcher, która zbiera wśród swoich użytkowników bardzo zachęcające recenzje. My jednak postanowiliśmy sami sprawdzić, czy produkt ten spełnia swoje zadanie i czy rzeczywiście piękne podłogi są z nim na wyciągnięcie ręki.

Froterka do podłóg Karcher fp303 poleruje podłogi przy użyciu trzech wysokiej klasy okrągłych padów wykonanych z mikrofibry, które ukryte są w trójkątnej głowicy. Jej odpowiednio wyprofilowany kształ umożliwia dotarcie bez wysiłku nawet do narożników pomieszczeń i trudno dostępnych przestrzeni pod meblami. Całość urządzenia jest stosunkowo lekka i doskonale wyważona, dzięki czemu operowanie nim nie nastręcza większych trudności. Froterka wyjątkowo łatwo się steruje dzięki obecności ergonomicznie wyprofilowane uchwytu. Sam mechanizm uruchamiania urządzenia jest wyjątkowo sprytny i przemyślany – aby włączyć i wyłączyć froterkę wystarczy zwolnić stopą dedykowaną blokadę, dzięki czemu nie ma potrzeby schylania się w celu jej uruchomienia. Froterka posiada niezwykle praktyczny system filtrujący, a oprócz tego dokładnie odsysa wszelki powstały podczas froterowania pył, dzięki czemu podłogi po zakończeniu pracy z urządzeniem pozostają idealnie czyste.

Jak przebiega samo froterowanie podłogi przy użyciu propozycji od firmy Karcher? Zanim rozpoczniemy froterowanie, należy dokładnie odkurzyć, a następnie umyć podłogę, celem usunięcia z jej powierzchni wszelkich fizycznych zabrudzeń. Froterować można podłogi wykonane z najróżniejszych materiałów – drewna, kamienia, korka naturalnego, PCV, paneli laminowanych oraz linoleum. Na wszystkich tych powierzchniach urządzenia sprawdza się fenomenalnie, dając szybki efekt pięknie lśniącej podłogi w niesamowicie krótkim czasie. Jego kolejnym ogromnym atutem jest pojemny schowek, w którym można łatwo przechowywać zapasowe pady. Niezwykle wygodnym udogodnieniem jest również przydatny system szybkiego zwijania kabla zasilającego, który można łatwo zwinąć po zakończonej pracy. Ponadto froterka Karcher posiada dodatkowe kółka umieszczone za głowicą polerującą, które znacznie ułatwiają jej transport.

Froterka Karcher to bez wątpienia propozycja nawet dla najbardziej wymagających osób, którym zależy na utrzymaniu w swoich domach nieskazitelnej czystości przy jednoczesnym jak najmniejszym nakładzie pracy. Biorąc pod uwagę jej rozliczne zalety oraz wygodę użytkowania, wystawiamy jej najwyższą możliwą ocenę, jaką jest oczywiście dycha !!

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Froterka Karcher

Karcher FP303 600W Floor Polisher
Karcher FP303 600W Floor Polisher
Froterka Karcher
Froterka Karcher
Полотер Karcher FP 303
Полотер Karcher FP 303
Kärcher Enceradora abrillantadora FP 303
Kärcher Enceradora abrillantadora FP 303
Обзор полотера Karcher FP 303
Обзор полотера Karcher FP 303
Vloerboener Kärcher FP 303 BesteKeus.nl
Vloerboener Kärcher FP 303 BesteKeus.nl
 zobacz pozostałe zobacz również filmy naszego autorstwa.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje