Myjka do okien Karcher

Mycie okien to wprost znienawidzona przez niektórych czynność, której jednak nie sposób uniknąć, jeśli chcemy utrzymać w naszym domu nieskazitelną czystość. Renomowany producent profesjonalnych wielofunkcyjnych urządzeń czyszczących, jakim jest niemiecka firma Karcher, postanowił wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom konsumentów i stworzył serię myjek do okien, które zbierają rewelacyjne opinie i zdobywają coraz liczniejsze rzesze wiernych użytkowników. W ostatnim czasie trafił w nasze ręce chyba najpopularniejszy model myjki do okien Karchera, czyli model WV 2 1.633-300.0. Postanowiliśmy wszechstronnie przetestować to niewielkie urządzenie i sprawdzić, czy słusznie wzbudza ono zachwyt użytkowników w całej Europie.

Już przy pierwszym kontakcie z urządzeniem pozytywnie zaskoczyły nas jego kompaktowe rozmiary i niewielka waga. Myjka do okien Karcher waży zaledwie 600 g i posiada doskonale wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu praca z urządzeniem staje się prawdziwą przyjemnością. Myjka posiada zasilanie akumulatorowe, a pełne naładowanie baterii urządzenia zajmuje niewiele ponad dwie godziny, co umożliwia aż 25 minut ciągłej pracy z myjką. Testowany przez nas model posiada stosunkowo niewielki zbiornik na wodę o pojemności zaledwie 100 ml. Wbrew pozorom taka ilość wody wystarcza na dosyć długi czas i pozwala na perfekcyjne wyczyszczenie aż 75 metrów kwadratowych powierzchni szklanych. W zestawie znajdziemy ponadto spryskiwacz do szyb, który służy do rozpylenia na czyszczonej powierzchni środka czyszczącego oraz precyzyjny pad z mikrofibry.

Myjka do okien Karcher wyposażona została w powiększoną ssawkę o szerokości wynoszącej aż 280 milimetrów. Dzięki temu możemy szybciej wyczyścić nawet większe okna i przeszklenia. Produkt zapewnia perfekcyjny blask na szybach oraz lustrach bez konieczności ich czasochłonnego polerowania. Czyszcząc okna myjką Karcher mamy gwarancję, że po umyciu na ich powierzchni nie pozostaną żadne smugi czy też nieestetycznie prezentujące się zacieki. Innowacyjna technologia WV Classic niweluje rozchlapywanie wody podczas czyszczenia oraz chroni okolice czyszczonych okien czy też innych powierzchni szklanych przed zamoczeniem. Urządzenie najlepiej współpracuje ze specjalistycznym koncentratem czyszczącym z firmy Karcher, który świetnie rozpuszcza brud, przygotowując szyby do późniejszego wyczyszczenia przez myjkę. Przy pomocy myjki do okien możemy czyścić okna w dowolnym komfortowym dla nas kierunku i mamy gwarancję, że zawsze w efekcie otrzymamy perfekcyjnie czyste okna. Jednocześnie możemy zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy, ponieważ czyszcząc okna przy użyciu myjki nie potrzebujemy ręczników papierowych, ściereczek ani żadnych dodatkowych akcesoriów. Ogromnym atutem urządzeniem jest fakt, że przy jego pomocy możemy wyczyścić także lustra czy też kabinę prysznicową w każdej łazience.

Po zakończonym teście byliśmy naprawdę zachwyceni łatwością użytkowania myjki do okien Karcher. Fenomenalne efekty i nieskazitelna czystość bez wysiłku, jaką gwarantuje praca z tym urządzeniem, sprawiły, że nie wyobrażamy sobie już mycia okien w tradycyjny sposób. Bez wątpienia myjka do okien Karcher zasługuje jedynie na najwyższą możliwą ocenę, czyli oczywiście piątkę!

 

myjka do okien karcher


Playlista „Myjka do okien Karcher

TEST NA ŻYWO-KARCHER WV2 PLUS
TEST NA ŻYWO-KARCHER WV2 PLUS
Dociekliwa.pl - test myjki do okien Karcher WV 2 P ..
Dociekliwa.pl - test myjki do okien Karcher WV 2 P ..
Myjka do okien Karcher WV 2 - prezentacja, instruk ..
Myjka do okien Karcher WV 2 - prezentacja, instruk ..
Kärcher Window Vac WV2 Review
Kärcher Window Vac WV2 Review
Karcher window vac wv2 demo
Karcher window vac wv2 demo
Jak sprawnie i łatwo umyć okna z myjką do okien ..
Jak sprawnie i łatwo umyć okna z myjką do okien ..
Czy warto kupić myjkę do okien? - WYBÓR NA 5
Czy warto kupić myjkę do okien? - WYBÓR NA 5
Myjka do okien Karcher WV2 PLUS-mycie okna
Myjka do okien Karcher WV2 PLUS-mycie okna
  zobacz również filmy z naszego kanału.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


[/et_parent][/vc_column][/vc_row]

 Polecamy inne myjące produkty marki Karcher 

Następny artykuł

Komentarze 2

  1. Stasia111 says:

    Mam, używam nie wyobrażam sobie mycia okien bez tego, polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje