Robot odkurzający Carneo Smart Cleaner 770

Odkurzacze automatyczne zdobywają coraz liczniejsze grono zwolenników. Na rynku pojawiają się stale nowe modele w zróżnicowanych cenach, dzięki czemu zakup takiego urządzenia nie musi już wiązać się z dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Bardzo ciekawą propozycją za rozsądne pieniądze jest model Carneo Smart Cleaner 770. Nas jednak nurtowało pytanie, czy sprzęt za takie niewielkie pieniądze sprawdza się równie dobrze, jak o wiele droższe odkurzacze automatyczne konkurencyjnych producentów. Nie mogliśmy oczywiście oprzeć się pokusie i musieliśmy kompleksowo przetestować ten ekonomiczny model odkurzacza.

Carneo Smart Cleaner 770 posiada solidną, czarno-grafitową obudowę wykonaną z wysokiej klasy tworzywa sztucznego. W zestawie do odkurzacza dołączone są: pilot zdalnego sterowania, stacja dokująca oraz niewielkie urządzenie służące do wyznaczania wirtualnych ścian. Przy pomocy pilota możemy dowolnie programować czas pracy urządzenia, przy czym możliwe jest ustawienie indywidualnych godzin sprzątania na każdy dzień tygodnia. Dzięki temu możemy na przykład zaplanować odkurzanie w godzinach, kiedy nie ma nas w domu, a po powrocie cieszyć się posprzątanym mieszkaniem. Niezwykle przydatne jest także urządzenie służące do wyznaczania wirtualnych ścian. Przy jego pomocy możemy wyznaczyć laserową linię, którą czujniki odkurzacza Carneo Smart Cleaner 770 zinterpretują jako fizyczną przegrodę, której urządzenie nie będzie próbowało sforsować. Funkcja ta z reguły dostępna jest wyłącznie w robotach sprzątających z najwyższej półki i jej obecność przemawia zdecydowanie na korzyść modelu Carneo Smart Cleaner 770. Jego ogromnymi atutami są również bezdotykowe czujniki wykrywające przeszkody, takie jak meble czy też ściany, dzięki czemu urządzenia nie obija się o sprzęty w mieszkaniu. Urządzenie posiada również czujnik wykrywający schody.

Jeśli chodzi o samo czyszczenie posadzek, to robot Carneo Smart Cleaner 770 sprawdza się naprawdę dobrze. Podobnie jak znacznie droższe modele, urządzenie podczas pracy wykorzystuje sztuczną inteligencję, dzięki czemu najpierw mierzy całe pomieszczenie, a następnie efektywnie pracuje w kolejnych jego partiach. Dwie główne szczotki dolne oraz dodatkowa szczotka boczna zapewniają perfekcyjne wymiatanie kurzu nawet z trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz wyposażony został w bezworkowy system gromadzenia odpadków. Warto wspomnieć też o tym, że zdecydowanie najlepiej robot radzi sobie na płaskich posadzkach, nieco gorzej na wykładzinach i dywanach z dłuższym włosiem.

Odkurzacz Carneo Smart Cleaner 770 doskonale nadaje się do domów alergików oraz osób posiadających zwierzęta, gdyż posiada niezwykle przydatną dodatkową funkcję dezynfekcji posadzek przy pomocy światła UV. Oprócz tego, gdy poziom naładowania akumulatora zbliża się do zera, urządzenie przerywa pracę i samo wraca do stacji dokującej, co stanowi bez wątpienia ogromne udogodnienie.

Carneo Smart Cleaner 770 naprawdę pozytywnie nas zaskoczył. Za naprawdę atrakcyjną cenę można mieć urządzenie o parametrach i efektywności porównywalnej z wiodącymi, dużo droższymi modelami. Jedyna końcowa ocena, na jaką zasługuje ten produkt, to zdecydowanie dziesiątka!

Carneo Smart Cleaner 770 opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Robot sprzątający odkurzacz Carneo smart Cleaner 770

Carneo 770
Carneo 770
Odkurzacz carneo
Odkurzacz carneo
 zobacz pozostałe zobacz również filmy naszego autorstwa.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 Sprawdźmy ceny produktów i akcesoriów marki Carneo 

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje