Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Toster BOSCH TAT8611

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: BOSCH TAT8611
 
Producent: BOSCH
 
Klasyfikacja: tostery, opiekacze, urządzenia AGD
 
Specyfikacja: moc - 860 W, zasilanie - 230V
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość wykonania, szereg unikatowych funkcji, elegancki wygląd

Minusy


trochę wyższa cena w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń


Kompaktowy toster BOSCH TAT8611 należy do linii urządzeń Stylus. Występuje w eleganckim połyskującym białym kolorze z miejscowymi antracytowymi i metalowymi wstawkami. Całość jest ze sobą świetnie dopasowana – urządzenie już przy pierwszym kontakcie sprawia wrażenie profesjonalnego, wysokobudżetowego sprzętu. Jak wspomniałem we wstępie, toster TAT8611 jest w pełni sterowany elektronicznie. Zastosowane w nim technologie takie jak […]

1
Opublikowany 4 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest toster marki BOSCH – model oznaczony jako TAT8611. To kompaktowe urządzenie sterowane elektronicznie nada wyjątkowego smaku naszym codziennym śniadaniom. Jak wiadomo, w obecnych czasach toster stał się jednym z elementów podstawowego wyposażenia kuchni. Czy jednak w tym przypadku mamy do czynienia wyłącznie ze zwykłym tosterem? Zapewniam Was, że nie. Zaczynajmy!
 

Kompaktowy toster BOSCH TAT8611 należy do linii urządzeń Stylus. Występuje w eleganckim połyskującym białym kolorze z miejscowymi antracytowymi i metalowymi wstawkami. Całość jest ze sobą świetnie dopasowana – urządzenie już przy pierwszym kontakcie sprawia wrażenie profesjonalnego, wysokobudżetowego sprzętu. Jak wspomniałem we wstępie, toster TAT8611 jest w pełni sterowany elektronicznie. Zastosowane w nim technologie takie jak Mirror Heating czy Autoheat Control pozwalają na delikatne i równomierne opiekanie bułeczek i tostów.

Z pozoru zwykłe, niczym specjalnym nie wyróżniające się urządzenie, prawda? Właśnie! Tylko z pozoru. W rzeczywistości toster BOSCH TAT8611 to prawdziwy śniadaniowy kombajn. Przy jego pomocy możemy wykonać nie tylko zwykłe tosty, ale również opiec bułeczki na specjalnym ruszcie, rozmrozić pieczywo czy przygotować grzanki. Jeśli chodzi o aspekty techniczne, TAT8611 wyposażony został w grzałkę wykonaną ze szkła kwarcowego i silnik o mocy 860 W. Kompaktowa, termoizolowana obudowa pomieści w sobie dwa tosty. Możemy liczyć również na udogodnienia w postaci wysuwanej szufladki na okruchy, automatyczne zwijanie kabla zasilającego, funkcje personalizacji i zapamiętywania ustawień czy też możliwość ręcznego, większego wysuwania tostów. BOSCH TAT8611 jest też urządzeniem bardzo bezpiecznym – w swej konstrukcji posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem – wyłącza się automatycznie w przypadku zablokowania się pieczywa.

 
Cena produktu jest nieco wyższa niż ma się to w przypadku konkurencyjnych urządzeń i wynosi ona niewiele ponad 200 złotych. Według mnie nie stanowi to jednak większego problemu. Różnica w cenie jest bowiem nieodczuwalna, natomiast różnica w jakości wykonania i funkcjonalności nasuwa na myśl jedno słowo – przepaść. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz także filmy naszego autorstwa na kanale 123budujemy.com.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Ania i Marcin
    4.0

    Osobiście wolę tosty z opiekacza

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)