Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Urządzenie parowe KARCHER SC 4.100 C

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: KARCHER SC 4.100 C
 
Producent: KARCHER
 
Klasyfikacja: parowe urządzenia czyszczące
 
Specyfikacja: Moc: 1800 W, Maksymalne ciśnienie pary [bar]: 3.5, Pojemność bojlera [l]: 0.5, Pojemność zbiornika [l]: 1, Waga [kg]: 4.2, Wymiary [cm]: 38.4x24.1x27.5
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, ergonomiczna obsługa, bogate standardowe wyposażenie

Minusy


wysoka cena, krótki okres gwarancji


Urządzenie parowe KARCHER SC 4.100 C jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z zabrudzeniami powierzchni kuchennych czy łazienkowych. Myjka radzi sobie świetnie z czyszczeniem podłóg, kranów, umywalek, płytek, okien, luster, okapów czy płyt kuchennych. Swoją wszechstronność zawdzięcza głównie szerokiej gamie akcesoriów załączonych w standardzie (są to odpowiednio: lejek do napełniania, dysza podłogowa, dysza punktowa, ściągaczka […]

0
Opublikowany 27 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt to urządzenie parowe renomowanej marki KARCHER służące do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Model, którym dziś się będę zajmował nosi oznaczenie SC 4.100 C i już za chwilę dowiecie się co się pod tym tajemniczym splotem liter i cyfr kryje. Zaczynajmy!

Urządzenie parowe KARCHER SC 4.100 C jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z zabrudzeniami powierzchni kuchennych czy łazienkowych. Myjka radzi sobie świetnie z czyszczeniem podłóg, kranów, umywalek, płytek, okien, luster, okapów czy płyt kuchennych. Swoją wszechstronność zawdzięcza głównie szerokiej gamie akcesoriów załączonych w standardzie (są to odpowiednio: lejek do napełniania, dysza podłogowa, dysza punktowa, ściągaczka do szyb oraz wąż parowy z pistoletem) oraz wydajnemu silnikowi o mocy równej 1800 W. Srebrno-szara stylistyka obudowy urządzenia bardzo dobrze wkomponowuje się w nowoczesne trendy. Z uwagi na niewielkie gabaryty (jego wymiary to odpowiednio 38,4  x 24,1  x 27,5 centymetrów, zaś waga wynosi 4,2 kilograma) produkt cechuje się ergonomiczną obsługą i porządki nim to czysta przyjemność.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne czyścika parowego SC 4.100 C, zasilany jest on standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Pojemność zamontowanego weń zbiornika jest równa 1 litrowi, pojemność bojlera jest zaś o połowę mniejsza. Maksymalne ciśnienie wygenerowanej przez urządzenie pary wynosi 3,5 bar. Warto dodać, że oprócz pełnej ergonomii i wygody pracy, KARCHER SC 4.100 C zapewnia pełne bezpieczeństwo w postaci udogodnień, takich jak regulacja strumienia pary, zabezpieczenie przed dziećmi czy zawór bezpieczeństwa.

 
W przypadku ceny urządzenia parowego KARCHER SC 4.100 C można mieć pewne zastrzeżenia. Kwota, jaką musimy dysponować by pozwolić sobie na jego zakup to niespełna 1100 złotych. Należy przyznać, że dla przeciętnego Kowalskiego jest to dosyć duży koszt, tym bardziej, że konkurencyjne produkty tej klasy możemy nabyć taniej i analogicznie do pozostałych produktów KARCHER znaczący wpływ na cenę ma sama marka. Sytuacji nie ratuje również sam producent – 2 lata gwarancji to absolutne minimum w przypadku wysokiej ceny myjki. Dyskusji nie podlega jednak wysoka jakość wykonania i możliwości urządzenia. Cieszy się ono bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Ocena ogólna – piątka.
 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Parownica – myjka parowa Karcher sc 4.100

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)