Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wanno-kabina prysznicowa ORION z brodzikiem

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Durasan Orion
 
Producent: Durasan
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 90x150x220 cm
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
35 wszystkich głosów

 

Plusy


pełen komfort - wanna lub natrysk, hydromasaż, radio, deszczownica, itp

Minusy


dość wysoka cena


Kabina Orion to duży model kabiny prysznicowej o prostokątnym kształcie i wymiarach 90 x 150 x 220 cm. Produkt dystrybuowany jest wraz z dedykowanym doń głębokim brodzikiem mogącym pełnić również rolę pełnowymiarowej wanny. Recenzowany model charakteryzuje się satynowym wypełnieniem. Szyby przednie są transparentne, z kolei tylna część kabiny jest wykończona połyskującą czernią. Kabina Durasan spełnia […]

4
Opublikowany 3 kwietnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wanno-kabina prysznicowa firmy Durasan. Prostokątny model Orion – bo o nim mowa – wyposażony został w duży brodzik pełniący również rolę wanny.
 

502154

Kabina Orion to duży model kabiny prysznicowej o prostokątnym kształcie i wymiarach 90 x 150 x 220 cm. Produkt dystrybuowany jest wraz z dedykowanym doń głębokim brodzikiem mogącym pełnić również rolę pełnowymiarowej wanny. Recenzowany model charakteryzuje się satynowym wypełnieniem. Szyby przednie są transparentne, z kolei tylna część kabiny jest wykończona połyskującą czernią. Kabina Durasan spełnia wszelkie atesty bezpieczeństwa i posiada szereg udogodnień takich jak: wanna z wbudowanym siedziskiem, elektroniczny panel sterowania, radio z nagłośnieniem, wentylacja, deszczownica, słuchawka prysznicowa z wężem, 5 dużych dysz masujacych, szklana półka i wlewka wody do wanny.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Kabinę Durasan wyposażono w wysoki brodzik o białej tonacji kolorystycznej i zaokrąglonych brzegach. Poprawny montaż i szczelność kabiny gwarantuje możliwość jej regulacji na profilach ściennych. Wypełnienie wykonanano z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4 milimetrów. Kabina jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Aluminiowe profile i uchwyty kabiny Orion są chromowane i wykończone na wysoki połysk.

 
Kabina prysznicowa Durasan Orion to produkt dosyć drogi lecz bogato wyposażony. Najniższa cena jaką udało mi się znaleźć to 1586 złotych w markecie budowlanym Castorama. To idealna propozycja dla tych z Was, którzy poszukują atrakcyjnej kabiny prysznicowej, a jednocześnie chcieliby nie rezygnować z dobrodziejstw wanny. Fani elektroniki i dodatkowych udogodnień również nie powinni narzekać. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Wanno-kabina prysznicowa ORION opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


4 komentarze


 1.  
  Urszula
  4.0

  Dlaczego w tak skomplikowanym produkcie brak instrukcji montażu ?
  To nie klocki lego.
 2.  
  Urszula

  Wyjaśniła się sprawa instrukcji montażu. Wystarczy zadzwonić do producenta czyli Durasan numer dostępny na stronie firmowej i prześla instrukcję na podany adres. Bardzo miła i szybka obsługa .
 3.  
  sebastian

  a to po instrukcje po zakupie trzeba dzwonic aha to dziekuje poszukam miejsca sprzedazy produktu z instrukcja od razu

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)