Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Uchwyt do SONY Action Cam BLT-HB1

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Uchwyt SONY BLT-HB1
 
Producent: SONY
 
Klasyfikacja: akcesoria
 
Specyfikacja: waga: 91g
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


lekki, elastyczny, nie krępuje ruchów i nie obciąża głowy

Minusy


pasuje tylko do kamery SONY Action Cam i nie możemy go wykorzystać razem z innym urządzeniem, cena !


Wbrew pozorom o nawet tak drobnym i niepozornym akcesorium jak opisywany uchwyt BLT-HB1 można napisać tak wiele. Kamera SONY Action Cam HDR AS10 AS15 AS30 wyposażona w tenże produkt nabiera zupełnie nowych, unikatowych właściwości. Przy montażu kamery na naszej głowie lub na kasku zyskujemy nagrania tworzone z perspektywy naszego wzroku. Sam uchwyt w żaden sposób […]

1
Opublikowany 13 marca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt trochę odbiega od tych, które zwykłem opisywać w ostatnim czasie i nie wiąże się ściśle z tematyką budowlaną i wnętrzarską, a należy raczej do wyposażenia mieszkania. Mowa tu o akcesorium, do recenzowanej już wcześniej na łamach naszej strony, kamery Action Cam marki SONY. Jest to uchwyt do montażu urządzenia na głowie o oznaczeniu modelowym BLT-HB1.

Wbrew pozorom o nawet tak drobnym i niepozornym akcesorium jak opisywany uchwyt BLT-HB1 można napisać tak wiele. Kamera SONY Action Cam HDR AS10 AS15 AS30 wyposażona w tenże produkt nabiera zupełnie nowych, unikatowych właściwości. Przy montażu kamery na naszej głowie lub na kasku zyskujemy nagrania tworzone z perspektywy naszego wzroku. Sam uchwyt w żaden sposób nas nie ogranicza – nie krępuje naszych ruchów i z uwagi na elastyczną budowę i “piórkową” wagę praktycznie nie odczuwamy że mamy go na sobie. Możemy go z powodzeniem aktywnie wykorzystywać przez cały dzień.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu możemy powiedzieć o wspomnianej już “piórkowej” wadze równej 91 gramów oraz o regulowanym pasku na głowie. Jak już mówiłem uchwyt BLT-HB1 współpracuje ściśle z kamerą Sony Action Cam. Gwarancja producenta – 12 miesięcy.

 
Cenowo produkt przedstawia się środnio jak na polską kieszeń – nowe akcesorium zakupimy za 100 złotych. Co do samego komfortu użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń – produkt jest lekki, elastyczny i nie odczuwamy, że towarzyszy nam przez cały czas aktywnego wypoczynku. Jedyne co pozostawia pewien niesmak to fakt, iż taki produkt nie jest uniwersalny i współgra ściśle tylko z jednym modelem kamery SONY i nie można go dopasować do innego urządzenia.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zobacz modyfikację uchwytu BLT-HB1 w najnowszym wpisie na blogu

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Sko3i
    4.0

    Uchwyt fajny, mógłby być tańszy, minusem dla mnie jest brak możliwości ustawienia go na statywie, co im szkodziło przewidzieć gdzieś gwint fotograficzny 1/4 do wkręcenia na jakimś statywie. Było by bardziej uniwersalne.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)