Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kabina natryskowa kwadratowa KOŁO First 90 Satyna

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: KOŁO First 90 Satyna
 
Producent: KOŁO
 
Klasyfikacja: kabiny prysznicowe
 
Specyfikacja: wymiary: 90x90x190 cm waga: 39 kg
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


bardzo praktyczna, niewielka kabina o atrakcyjnej cenie

Minusy


brak dodatkowych udogodnień takich jak możliwość hydromasażu, radio, itp


Kabina KOŁO First 90 jak sama nazwa wskazuje jest niedużą kabiną prysznicową o wymiarach 90 x 90 x 190 cm. Produkt idealnie współgra z brodzikami z linii First, Standard Plus oraz Simplo. KOŁO First 90 charakteryzuje się dwoma rodzajami wypełnienia – szkłem przezroczystym i szkłem satynowym. Obydwa warianty spełniają wszelkie atesty bezpieczeństwa, zaś użyte w […]

0
Opublikowany 6 kwietnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kwadratowa kabina natryskowa renomowanej firmy produkującej ceramikę łazienkową KOŁO. Kabina należy do linii produktów First.
 

90kwKabina KOŁO First 90 jak sama nazwa wskazuje jest niedużą kabiną prysznicową o wymiarach 90 x 90 x 190 cm. Produkt idealnie współgra z brodzikami z linii First, Standard Plus oraz Simplo. KOŁO First 90 charakteryzuje się dwoma rodzajami wypełnienia – szkłem przezroczystym i szkłem satynowym. Obydwa warianty spełniają wszelkie atesty bezpieczeństwa, zaś użyte w nich szkło jest hartowane.

Warto powiedzieć kilka słów na temat aspektów technicznych recenzowanego produktu. Poprawny montaż i całkowitą szczelność kabiny gwarantuje możliwość pełnej regulacji na profilach ściennych. Za komfort i wygodę kąpieli odpowiadają praktyczne uchwyty i uszczelki magnetyczne w profilach. Drzwi pracują bardzo płynnie dzięki zastosowaniu w górnej i dolnej zawieszce łożyskowanych kółek. Drzwi możemy również w każdej chwili odchylić bądź wypiąć, co pozwala na pełne utrzymanie kabiny w czystości.

Jak już wspomniałem wcześniej kabina KOŁO First 90 występuje w dwóch wariantach – ze szkłem przezroczystym lub satynowym. Profile i uchwyty są chromowane i wykończone na wysoki połysk. Profile kabiny wykonano z aluminium.

 
Kabina prysznicowa KOŁO First 90 należy do grupy produktów o niewygórowanej cenie. Możemy ją nabyć już za kwotę niespełna 600 złotych. Jeżeli poszukujecie kabiny prostej bez zbędnych “bajerów” to jest to dla Was idealna propozycja. Producent udziela na produkt 2 letniej gwarancji. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

u4

 

Zdjęcia

kabina prysznicowa KOŁO First 90 opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)