Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut Li-18/50

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Akumulatorowe nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut Li-18/50
 
Producent: GARDENA
 
Klasyfikacja: nożyce do żywopłotu, narzędzia ogrodnicze
 
Specyfikacja: zasilanie - akumulator litowo-jonowy, czas pracy - 75 min
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


ergonomiczna obsługa, wydajny akumulator

Minusy


spora cena


Akumulatorowe nożyce do pielęgnacji żywopłotu firmy GARDENA (model EasyCut Li-18/50) są narzędziem przeznaczonym do wygodnego przycinania żywopłotów o niewielkiej wysokości. Pełną wygodę pracy bez zbędnej plątaniny kabli zapewnia zainstalowany w urządzeniu całkiem mocny i – za co należy się pochwała – wymienny akumulator litowo-jonowy sygnowany jako BLi-18. Bateria ta, jak pokazały testy, charakteryzuje się długą […]

1
Opublikowany 21 września 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Kolejnym z naszych recenzowanych produktów są akumulatorowe nożyce do cięcia żywopłotu marki GARDENA – model EasyCut Li-18/50. Producent reklamuje je na szeroko zakrojoną skalę jako narzędzie niezwykle lekkie i poręczne. Czy tak jest również w praktyce? Co jeszcze charakteryzuje opisywany produkt? Zapraszam do przeczytania dzisiejszego wpisu.
 

Akumulatorowe nożyce do pielęgnacji żywopłotu firmy GARDENA (model EasyCut Li-18/50) są narzędziem przeznaczonym do wygodnego przycinania żywopłotów o niewielkiej wysokości. Pełną wygodę pracy bez zbędnej plątaniny kabli zapewnia zainstalowany w urządzeniu całkiem mocny i – za co należy się pochwała – wymienny akumulator litowo-jonowy sygnowany jako BLi-18. Bateria ta, jak pokazały testy, charakteryzuje się długą żywotnością i możemy ją doładowywać praktycznie w każdej chwili, bez tak zwanego “efektu pamięci” – kolejny plus! Czas pracy nożyc GARDENA EasyCut na pełnym naładowaniu akumulatora szacowany jest na godzinę i 15 minut.

Szereg zainstalowanych w nożycach udogodnień pozwala na w pełni efektywne i nieprzerwane cięcie żywopłotu bez uciążliwego blokowania się narzędzia wiążącego się z przerwami w pracy. W szczególności ma na to wpływ optymalna geometria noży oraz zderzak znajdujący się na ich końcu zapobiegający uszkodzeniu ostrza. Takie rozwiązanie zapewnia również pełne bezpieczeństwo użytkownika przed ewentualnym uderzeniem bądź zranieniem podczas cięcia żywopłotu blisko ziemi. To wszystko sprawia, że cięcie żywopłotu nożycami GARDENA EasyCut jest efektywne, szybkie i czyste, zaś sama praca urządzenia jest lekka, płynna i pozbawiona drgań.

Na komfort użytkowania nożyc GARDENA EasyCut ma także wpływ ergonomicznie ukształtowany uchwyt, bardzo dobrze przystosowany do kształtu dłoni oraz centralnie umieszczony duży przycisk włącznika, pozwalający na łatwe i bezpieczne odpalenie narzędzia w dowolnej pozycji roboczej.

 
Jak więc widzimy, nożyce GARDENA EasyCut są nie tylko niezwykle lekkie i poręczne, ale również w pełni bezpieczne i łatwe w eksploatacji. Cena produktu mogłaby być jednak choć odrobinę niższa – wydatek prawie 600 złotych dosyć znacznie uszczupli nasze portfele. Ocena ogólna – piątka z plusem!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: GrafikaGoogle, GARDENA.

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Martyna

    No to są już narzędzia wysokiej klasy. Tego typu narzędzia i materiały do użytku domowego to poważna inwestycja i przeważnie trzeba się na nie wykosztować. Jednak przy znajomości internetu i śledzenia opinii internautów na temat odpowiednich sklepów, można znaleźć ciekawe perełki.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)