Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Kompresor olejowy Airpress HL 155/24

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Airpress HL 155/24
 
Producent: Castorama
 
Klasyfikacja: kompresory olejowe
 
Specyfikacja: Pojemność zbiornika 24 l Ciśnienie 8 bar Moc 1,5 KM / 1,1 kW Wydajność 155 l / min Informacje dodatkowe w komplecie wąż spiralny 5 m, pistolet do pompowania kół, pistolet do przedmuchu Poziom hałasu 93 dB Silnik 1-cylindrowy Waga 23 kg
 
Narzędzia:
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
4 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra cena, ponadprzeciętna jakość

Minusy


brak


Kompresor olejowy Airpress HL 155/24 wyposażony został w silnik jednocylindrowy o niewielkiej mocy rzędu 1,5 KM (1,1 kW). Wykorzystany w urządzeniu zbiornik cechuje się pojemnością mianowaną na 24 litry i maksymalne osiągane w nim ciśnienie to 8 bar. Narzędzie cechuje się wydajnością 155 l / min i jest zasilane standardowym napięciem elektrycznym 230 V / […]

0
Opublikowany 10 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kompresor olejowy mniej znanej firmy Airpress – model HL 155/24. Wiele razy na łamach naszych recenzji przełamywaliśmy stereotyp mówiący, że gdy mamy do czynienia z narzędziami no name to są one nieporównywalnie gorsze od produktów markowych. Czy tak będzie również i tym razem? Zaczynajmy!
 

Kompresor olejowy Airpress HL 155/24 wyposażony został w silnik jednocylindrowy o niewielkiej mocy rzędu 1,5 KM (1,1 kW). Wykorzystany w urządzeniu zbiornik cechuje się pojemnością mianowaną na 24 litry i maksymalne osiągane w nim ciśnienie to 8 bar. Narzędzie cechuje się wydajnością 155 l / min i jest zasilane standardowym napięciem elektrycznym 230 V / 50 Hz. Jak więc widzimy są to parametry porównywalne z produktami konkurencyjnych marek z tego przedziału cenowego. Jeśli chodzi o budowę kompresora również – kolokwialnie mówiąc – nie mamy się do czego przyczepić. Wszystkie materiały są ze sobą bardzo dobrze spasowane i nie ma tu mowy o cięciu kosztów poprzez wykorzystanie surowców o najniższej jakości. Bardzo dobrze prezentuje się także wyposażenie standardowe kompresora Airpress HL 155/24. W komplecie wraz z samym urządzeniem znajdziemy zestaw akcesoriów pneumatycznych, na który składają się wąż spiralny o długości 5 metrów, pistolet do pompowania kół oraz pistolet do przedmuchu.

Kompresor olejowy Airpress HL 155/24 jest również urządzeniem w pełni mobilnym. Pomimo sporej wagi – 23 kilogramów – możemy go łatwo transportować z miejsca na miejsce dzięki zastosowaniu w jego konstrukcji gumowanych kółek. Generowany przez urządzenie hałas mieści się w granicach normy dla sprzętu tego typu i wynosi 93 dB. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

 
Cena kompresora olejowego Airpress HL 155/24 świetnie zachowuje stosunek do jakości i nie odbiega od cen produktów znanych marek. Obecnie można go nabyć już za 288 złotych. Moim zdaniem warto! Ocena ogólna – piątka z plusem.
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu.

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)