Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka do gałęzi Black & Decker GKC108

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker GKC108
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: pilarki do drewna
 
Specyfikacja: Masa 1.4 kg Napięcie akumulatora 10.8 V Typ akumulatora Li-Ion Pojemność akumulatora 1.3 Ah Wymienny akumulator Tak Czas ładowania 3 godz. Liczba cięć z 1 naładowania 50 x 25mm Szerokość cięcia 7.5 cm
 
Narzędzia: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


dobre parametry, lekka konstrukcja

Minusy


brak


Pilarka do gałęzi Black & Decker GKC108 znajdzie swoje zastosowanie przy cięciu gałęzi zarówno o mniejszej, jak i całkiem sporej średnicy. Narzędzie zasilane jest wymiennym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 10,8 V i pojemności 1,3 Ah wystarczającym na 4 godziny pracy pod dużym obciążeniem. Pełne naładowanie akumulatora osiągane jest po upływie 180 minut. Zastosowana w urządzeniu […]

0
Opublikowany 25 listopada 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kompaktowa akumulatorowa pilarka do gałęzi marki Black & Decker – model o oznaczeniu GKC108. W zbliżającym się sezonie letnim warto zaopatrzyć się w tego typu narzędzie. Przyjrzyjmy się bliżej jego możliwościom. Zaczynajmy!
 

Pilarka do gałęzi Black & Decker GKC108

Pilarka do gałęzi Black & Decker GKC108 znajdzie swoje zastosowanie przy cięciu gałęzi zarówno o mniejszej, jak i całkiem sporej średnicy. Narzędzie zasilane jest wymiennym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 10,8 V i pojemności 1,3 Ah wystarczającym na 4 godziny pracy pod dużym obciążeniem. Pełne naładowanie akumulatora osiągane jest po upływie 180 minut.

Zastosowana w urządzeniu przekładnia generująca wysoką prędkość i moment obrotowy pozwala na przecięcie nawet do pięćdziesięciu sztuk dębowych gałęzi o średnicy 2,5 centymetra na pełnym akumulatorze. Warto powiedzieć również nieco o ergonomii pracy pilarką. Korzystanie z niej jest bardzo komfortowe. Szczególny wpływ na taki stan rzeczy ma wykorzystanie w jej konstrukcji specjalnego pałąka przytrzymującego. Zapewnia on zwiększenie stabilności pilarki, całkowitą redukcję wibracji, jak również odpowiada za zachowanie czystego pola pracy. Dzięki wykorzystaniu nowego typu brzeszczotu pilarka GKC108 pozwala operatorowi na przecinanie gałęzi o średnicach nawet do 7,5 centymetra. Oprócz tego, przy użyciu uniwersalnego uchwytu narzędziowego do brzeszczotów typu “T” i “U” pilarka doskonale radzi sobie z cięciem takich materiałów jak sklejka, kantówki (o wymiarach do 50×50 mm), metale czy elementy z tworzywa PVC.

 
Cenowo pilarka do gałęzi Black & Decker GKC108 przedstawia się równie korzystnie jak jej specyfikacja techniczna. Najtańsza znaleziona przeze mnie oferta w serwisie Nokaut.pl to 310 złotych. Ocena ogólna – mocna piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Pilarka do gałęzi Black & Decker GKC108 opinie cena

Zdjęcia

GKC108 opinie obcinarka do gałęzi

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)