Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

PUFAS Środek do usuwania glonów, mchu i pleśni

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: PUFAS Środek do usuwania glonów, mchów i pleśni
 
Producent: PUFAS
 
Klasyfikacja: środki ochronne, impregnaty
 
Specyfikacja: opakowanie - 5 l, wydajność - 75 m2 z jednego opakowania
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
8 wszystkich głosów

 

Plusy


doskonale zwalcza wszelkiego rodzaju pleśń, mchy i grzyby, można go stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków, wydajne opakowanie

Minusy


brak


Środek do usuwania glonów, mchu i pleśni marki PUFAS dystrybuowany jest w bańkach o zawartości 5 litrów. Stosować go można zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Preparat świetnie zda rezultat podczas walki z wilgocią w narożnikach i na ścianach pomieszczeń. Przy jego użyciu można także konserwować i chronić konstrukcje murowane, wyroby kamieniarskie, powierzchnie brukowane na […]

0
Opublikowany 30 listopada 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt z pewnością znajdzie uznanie u osób borykających się z problemem wszechobecnych nieestetycznych mikroorganizmów będących wytworem wilgoci. Mowa tu o środku do usuwania glonów, mchu i pleśni marki PUFAS.  Gdy wszelkie metody zawodzą i zdesperowani chcemy sięgnąć po radykalne środki w postaci usług firm odgrzybiających, warto zaczekać i przyjrzeć się z bliska ogromnym możliwościom recenzowanego preparatu. Zaczynajmy!
 

srodek-do-usuwania-glonow-mchu-plesni-pufas,main

Środek do usuwania glonów, mchu i pleśni marki PUFAS dystrybuowany jest w bańkach o zawartości 5 litrów. Stosować go można zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Preparat świetnie zda rezultat podczas walki z wilgocią w narożnikach i na ścianach pomieszczeń. Przy jego użyciu można także konserwować i chronić konstrukcje murowane, wyroby kamieniarskie, powierzchnie brukowane na tarasie czy w ogrodzie oraz materiały budowlane.

Preparatu marki PUFAS nie musimy niczym rozcieńczać – jest sprzedawany w formie gotowej do użycia. Opakowanie pięciolitrowe wystarcza na zaimpregnowanie 75 metrów kwadratowych powierzchni. Na 97 procent stosowanych przypadków wykorzystanie preparatu zadziałało i problem pleśni nie powrócił. Środek jest bardzo skuteczny i dobrze spełnia swoje zadanie. Cenowo jest również godny polecenia – za recenzowany wariant zapłacimy niewiele ponad 30 złotych. Nie muszę dodawać, że korzystniej jest zainwestować w preparat niż płacić krocie firmie specjalizującej się w tego typu usługach. Wówczas koszta mogą wzrosnąć nawet dziesięciokrotnie.

 
Ocena ogólna – szóstka!
 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

jaki środek na mech glony trawę bruk kostka

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)