Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Przystawka do kosiarki Black & Decker CM100

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker CM100
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: akcesoria do kosiarek
 
Specyfikacja: waga - 2,7 kg
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


możliwość wykorzystania kosiarki żyłkowej jako standardowej kosiarki jezdnej

Minusy


wysoka cena


Producent kosiarek Black & Decker deklaruje, że z większości modeli kosiarek ręcznych składających się na jego ofertę, przy użyciu recenzowanej podstawki CM100 można korzystać tak jak z kosiarek jezdnych. Jak ma się to w praktyce? Lista modeli kompatybilnych z przystawką Black & Decker CM100 jest dosyć krótka – są to odpowiednio STC1820, opisywana niedawno STC1815, ST5530, […]

0
Opublikowany 23 października 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest przystawka do niedawno opisywanej na łamach naszej strony kosiarki Black & Decker STC1815. Produkt posiada oznaczenie modelowe CM100. Na co konkretnie pozwala jej wykorzystanie? Czy warto w nią zainwestować? Za chwilę mam nadzieję rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Zaczynajmy!
 

Producent kosiarek Black & Decker deklaruje, że z większości modeli kosiarek ręcznych składających się na jego ofertę, przy użyciu recenzowanej podstawki CM100 można korzystać tak jak z kosiarek jezdnych. Jak ma się to w praktyce? Lista modeli kompatybilnych z przystawką Black & Decker CM100 jest dosyć krótka – są to odpowiednio STC1820, opisywana niedawno STC1815, ST5530, ST4525 oraz GL5028. Pomijając ten fakt zwróćmy uwagę na same możliwości urządzenia.

Przystawka CM100 pozwala na niezwykle prosty ulokowanie w niej kosiarki żyłkowej na zasadzie kliknięcia. Umożliwia to szybką i bezproblemową zmianę trybu pracy z podkaszania na standardowe koszenie trawy. Lekka podstawa jezdna pozwala na łatwe i komfortowe koszenie trawników o niewielkiej powierzchni. Bazę CM100 charakteryzują także pełna mobilność oraz możliwość użycia na nierównych lub stromych powierzchniach.

 
Wbrew pozorom kosiarka żyłkowa wyposażona w opisywane akcesorium bardzo zyskuje na funkcjonalności. Czy jednak warto płacić aż taką cenę -> 130 ZŁOTYCH <- za chwilę wygody? Osobiście mam mieszane uczucia tym bardziej, że za połączoną kwotę kosiarki i dedykowanej do niej przystawki można nabyć standardową kosiarkę bez zbędnej zabawy. Kwestia zakupu produktu pozostaje zatem do indywidualnego rozpatrzenia przez każdego z Was. Bez oceny.  
 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista : podkaszarka Black & Decker STC1815 + CM100

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)