Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Spawarka inwerterowa Dedra DESI201 200A

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Dedra DESI201 200A
 
Producent: Dedra
 
Klasyfikacja: spawarki
 
Specyfikacja: -
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
29 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość porównywalna z narzędziami renomowanych (drogich!) marek, atrakcyjna cena, wysoka moc i niezawodność

Minusy


przewody spawalnicze nie przydadzą się spawaczowi-profesjonaliście


Opisywanym produktem jest spawarka inwerterowa marki Dedra (oznaczenie seryjne DESI201 200A). Spawarka Dedra przeznaczona jest do spawania metodą MMA. Narzędzie w kolorze czerwono-czarnym. W standardowym wyposażeniu znaleźć możemy maskę spawalniczą, przewód spawalniczy z uchwytem dla elektrody nietopliwej (MMA), przewód masowy z zaciskiem, a także szczotkę z młotkiem oraz poręczną walizkę. pawarka inwerterowa Dedra DESI201 wyposażona […]

0
Opublikowany 5 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest spawarka inwerterowa marki Dedra (oznaczenie seryjne DESI201 200A). Spawarka Dedra przeznaczona jest do spawania metodą MMA. Narzędzie w kolorze czerwono-czarnym. W standardowym wyposażeniu znaleźć możemy maskę spawalniczą, przewód spawalniczy z uchwytem dla elektrody nietopliwej (MMA), przewód masowy z zaciskiem, a także szczotkę z młotkiem oraz poręczną walizkę.

S

pawarka inwerterowa Dedra DESI201 wyposażona została w specjalny wentylator odpowiadający za jej chłodzenie podczas dużego obciążenia. Jeśli chodzi o jej funkcje to regulacja prądu spawania odbywa się bezstopniowo. Dodatkowo znajdziemy w niej takie rozwiązania jak Hot Start oraz Anti-Stick. Spawarka nie posiada z kolei w przeciwieństwie do narzędzi konkurencyjnych marek regulacji podawania drutu.

 
Spawarka ta pomimo, że nie należy do klasy urządzeń z wyższej półki (Kemppi, Esab) i nie jest migomatem to jakość jej spawania nie tylko znacząco od nich nie odbiega ale wręcz im dorównuje. Cechy które cenią sobie jej użytkownicy to: brak często występującego zjawiska “klejenia” elektrod, a także niezawodność i wysoka moc pracy. Ponadto urządzenie nie przegrzewa się nawet przy długiej pracy! Jedyne do czego można się przyczepić to jakość wykonania przewodów spawalniczych (nadadzą się tylko amatorom nie fachowcom) – warto jednak dołożyć kilka złotych i zastąpić je profesjonalnym rozwiązaniem, ponieważ spawarka Dedra DESI201 to naprawdę godne polecenia narzędzie. W tej cenie – 700 złotych – na rynku nie można obecnie znaleźć niczego lepszego – ocena szóstka (z małym minusem za przewody). 
 
 

Zdjęcia

Filmy

playlista “Spawarka inwerterowa Dedra DESI201

 

Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)