Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Kompresor Black & Decker ASI300

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black&Decker ASI300
 
Producent: Black&Decker
 
Klasyfikacja: sprężarki, kompresory
 
Specyfikacja: Zasilanie 230 V - Tak Adapter do gniazda DC 12 V - Tak Wyłącznik automatyczny - Tak Wyświetlacz cyfrowy - Tak Moc pobierana prądu zmiennego AC - 90W Moc pobierana prądu stałego DC - 82 W Przepływ powietrza przy prądzie zmiennym AC - 11 l/min Przepływ powietrza przy prądzie stałym DC - 9,5 l/min
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
22 wszystkich głosów

 

Plusy


niezawodność, wysoka jakość wykonania, sprawność działania

Minusy


waga, hałaśliwa praca


  rodukt znajdzie swoje zastosowanie zarówno w motoryzacji jak i w czystej rekreacji. Idealnie sprawdzi się podczas pompowania opon samochodowych, motocyklowych, samochodowych o dużej masie własnej pojazdu, rowerowych, rowerowych górskich. Ponadto nadaje się także do pompowania opon w taczkach oraz do napełniania powietrzem sprzętu sportowo-rekreacyjnego – tj. piłki czy materace. W wyposażeniu standardowym załączone zostały […]

0
Opublikowany 28 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

 

O

pisywanym produktem jest kompresor marki Black&Decker o oznaczeniu modelowym ASI300. Zasilany jest w dwojaki sposób – prądem elektrycznym o napięciu 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej 12V. Opisywany kompresor Black&Decker dzięki mocnemu ciśnieniu do 11 Bar pozwala na wykonanie wielu zadań wiążących się z pompowaniem kół lub czegokolwiek innego. Narzędzie posiada bardzo kompaktową obudowę umożliwiającą przechowywanie go praktycznie w każdym możliwym miejscu nie wykluczając nawet samochodowego bagażnika.

 

P

rodukt znajdzie swoje zastosowanie zarówno w motoryzacji jak i w czystej rekreacji. Idealnie sprawdzi się podczas pompowania opon samochodowych, motocyklowych, samochodowych o dużej masie własnej pojazdu, rowerowych, rowerowych górskich. Ponadto nadaje się także do pompowania opon w taczkach oraz do napełniania powietrzem sprzętu sportowo-rekreacyjnego – tj. piłki czy materace. W wyposażeniu standardowym załączone zostały trzy sztuki zróżnicowanych względem siebie (w zależności od wentylnicy pompowanego materiału) adapterów do pompowania.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to kompresor Black&Decker ASI300 pobiera odpowiednio prąd stały o mocy 82w oraz zmienny o mocy 90 W. Odpowiednio do tego mają się przepływy powietrza przy poszczególnym poborze mocy – przy prądzie zmiennym AC jest to 11 l/min natomiast wartość przepływu powietrza w przypadku prądu stałego DC wynosi 9,5 l/min (oba te przypadki uwzględniają następujące wartości: 40PSI/ 2,74 Bar). Narzędzie posiada cyfrowy wyświetlacz i automatyczny wyłącznik zapewniający idealny efekt precyzyjnego napompowania materiału za każdym użyciem bez wystąpienia ewentualności niedopompowania lub przekroczenia zadanego ciśnienia. W obudowie kompresora znajduje się schowek na przewody zasilający oraz ciśnieniowy. Dodatkowym usprawnieniem jest podświetlenie przycisków wyboru – opcja ta przyda się zwłaszcza podczas pompowania opon nocą w przypadku braku posiadania zewnętrznego źródła światła (np. latarki).

 
Produkt wśród posiadaczy ceniony jest głównie za jakość wykonania oraz sprawność i szybkość pompowania. Do wad z kolei zaliczane są ciężka waga kompresora a także dosyć hałaśliwa praca. Na korzyść produktu przemawiają jednak atrakcyjna cena – 250 złotych – oraz 2-letni okres gwarancji PEWNEGO producenta. Kompresor Black&Decker ASI300 otrzymuje ocenę czwórkę z plusem!
 
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Kompresor Black & Decker ASI300

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)