Szlifierka kątowa Bosch GWS 850 CE 601378781

Opisywanym produktem jest szlifierka kątowa marki Bosch o oznaczeniu modelowym GWS 850 CE 601378781. Narzędzie to cechuje się silnikiem wyposażonym w opancerzone uzwojenia o mocy 850 W. Poprzez zastosowane rozwiązanie techniczne szlifierka Bosch GWS 850 charakteryzuje się bardzo długim okresem żywotności i ponadto jest także optymalnie chroniona przed zgubnym działaniem pyłu metalowego. 

i-bosch-gws-850-ce-601378781[dropcap]N[/dropcap]arzędzie marki Bosch wyposażone zostało również w układ elektroniczny Constant Electric z mikroprocesorem, utrzymujący stałą prędkość obrotową szlifierki. Jeśli chodzi o aspekty praktyczne i samo korzystanie z urządzenia to można rzec, iż jest ono niezwykle wygodnym w obsłudze, nie obciążającym przy tym rąk. Jest to zasługa wynikająca z zastosowania w jej konstrukcji małej głowicy oraz smukłej obudowy – idealnie dopasowanej bez żadnych luzów – a oprócz tego z wykorzystania uniwersalnej, przykręcanej rękojeści z prawej lub lewej strony. Wszystko to składa się na wygodę i komfort użytkowania szlifierki Bosch GWS 850.

[dropcap]G[/dropcap]dy zaś chodzi aspekty stricte techniczne to można tu powiedzieć o już wspomnianej wyżej mocy silnika – 850 W, a także o prędkości obrotowej mieszczącej się w przedziale 2800-11000 obr./min. Regulacja obrotów odbywa się elektronicznie. Szlifierka Bosch GWS 850 zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 220/230V. Umieścić w niej możemy tarczę o maksymalnej średnicy 125 mm. Oprócz tego urządzenie jest wyposażone w dodatkowe udogodnienia:

  • Układ łagodnego rozruchu
  • Układ zapewniający stałą prędkość obrotową pod obciążeniem
  • Blokada wrzeciona

oraz zabezpieczenia:

  • Osłona tarczy
  • Samoodłączalne szczotki
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe

Produkt Bosch GWS 850 przeznaczony jest zarówno dla majsterkowiczów-amatorów, jak również dla profesjonalistów, którzy docenią smukłość i potężną moc narzędzia. Cenowo szlifierka prezentuje się bardzo korzystnie – kwota jaką musimy dysponować to niewiele poniżej 250 złotych. W zamian oprócz wspomnianej szlifierki otrzymamy w standardowym wyposażeniu również: nakrętkę i śrubę mocującą, klucz oczkowy, kołnierz mocujący, uchwyt boczny oraz osłonę zabezpieczającą. W mojej ocenie produkt zasługuje na piątkę!


gws850ce szlifierka katowa bosh

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Szlifierka kątowa bosch GWS 850 CE

Szlifierka kątowa Bosch GWS 850 CE 125mm - Narzed ..
Szlifierka kątowa Bosch GWS 850 CE 125mm - Narzed ..
bosch gws 850ce  угловая шлифмашин ..
bosch gws 850ce угловая шлифмашин ..
Bosch GWS 850 CE
Bosch GWS 850 CE
Kampinis šlifuoklis Bosch GWS 850 CE
Kampinis šlifuoklis Bosch GWS 850 CE
Обзор Машина углошлифоваль ..
Обзор Машина углошлифоваль ..

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Mariooo says:

    sprzęt nie do zdarcia, polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje