Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Spawarka Welder Fantasy CONSTRUCTOR WFC200

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Welder Fantasy CONSTRUCTOR WFC200
 
Producent: Welder Fantasy
 
Klasyfikacja: spawarki
 
Specyfikacja: spawarka inwerterowa, 230V, 20-200 A, elektrody do 4,0 mm średnicy, technika MMA, 430x180x300 mm, 9,3 kg
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, niezawodność, dobry wskaźnik grzewczy

Minusy


brak


Już na pierwszy rzut oka możemy powiedzieć, iż spawarka CONSTRUCTOR WFC200 spośród innych narzędzi tej klasy wyróżnia się wyjątkowo zwartą i kompaktową budową. Produkt wyposażony został również w cyfrowy wyświetlacz, który w niezwykle czytelny sposób informuje nas o dobranych parametrach spawania. Spawarka Welder Fantasy przeznaczona jest do spawania tak zwaną metodą otuloną – w skrócie […]

0
Opublikowany 24 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest spawarka marki Welder Fantasy z linii produktów CONSTRUCTOR o oznaczeniu modelowym WFC200. Spawarka ta cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród klientów z Polski jak i z zagranicy.
 

Już na pierwszy rzut oka możemy powiedzieć, iż spawarka CONSTRUCTOR WFC200 spośród innych narzędzi tej klasy wyróżnia się wyjątkowo zwartą i kompaktową budową. Produkt wyposażony został również w cyfrowy wyświetlacz, który w niezwykle czytelny sposób informuje nas o dobranych parametrach spawania. Spawarka Welder Fantasy przeznaczona jest do spawania tak zwaną metodą otuloną – w skrócie MMA.

T

radycyjnie już jak w każdej recenzji przychodzi pora na omówienie podstawowych aspektów technicznych produktu. Spawarka Welder Fantasy CONSTRUCTOR WFC200 należy do typu spawarek inwerterowych. Zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 230V. Moim zdaniem zdecydowanie brakuje tu również możliwości zasilania tzw. siłą – to jest napięciem 400V – konkurencyjne produkty (np. Einhell) takową opcję posiadają. Wracając jednak do tematu, zakres prądu spawania opisywanego urządzenia mieści się w przedziale 20 – 200 A. Spawarka została także wyposażona w zabezpieczenie termiczne – wyłączy się kiedy dostarczony do niej zostanie prąd o natężeniu niższym niż 20 A. Jeśli chodzi o samo spawanie, to do prac wykorzystać możemy w tym wypadku elektrody o maksymalnej średnicy 4 milimetrów. Samo urządzenie nie posiada zbyt dużych gabarytów – waży niewiele ponad 9 kilogramów i jego wymiary to odpowiednio 430x180x300 milimetrów.

 
Wśród fachowców spawarka Welder Fantasy CONSTRUCTOR WFC200 cieszy się znakomitą renomą. Chwalona jest w szczególności za wysoką jakość pracy i niezawodność. Dodatkowo na duży plus zasługuje sama cena urządzenia – kosztuje około 700 złotych, a dorównuje jakością spawania narzędziom z półki cenowej 2000-3000 złotych. Produkt jest więc naprawdę godny polecenia – ocena ogólna – szóstka!
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)