Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy  lub napisz na adres email:  123budujemy.pl@gmail.com

Dane teleadresowe

RamMultimedia Marcin Baran
Blog budowlany 123budujemy.pl
ul. Rondo Mogilskie 1/017
31-516 Kraków

telefon: 505464747
email: biuro@rammultimedia.pl
email: 123budujemy.pl@gmail.com
NIP: 6772179189 Regon: 368937799

 Formularz kontaktowy 

Podaj prawidłowy adres e-mail na który będziemy mogli Ci odpowiedzieć

W jakiej sprawię chcesz się z nami skontaktować ?

Artykuł sponsorowany

Oczywiście jest taka możliwość, za pośrednictwem agencji z którymi współpracujemy, Whitepress, Linkhouse, Reachablogger,  lub bezpośrednio u nas poprzez nasz sklep,w którym akceptujemy szybkie płatności online, przelew na konto. Faktura vat.

Zapewniamy publikację artykułu sponsorowanego z linkami SEO na okres gwarantowany 12mc, dowolna ilość znaków w tekście, grafiki lub osadzonego video. Wymagamy przynajmniej jednego zdjęcia które będzie zdjęciem głównym artykułu. Każdy opublikowany artykuł jest dodatkowo promowany na stronie głównej przez okres nie krótszy niż 30dni. A także linkowany na naszych profilach społecznościowych Facebook, Twitter, Google +

Przejdź do naszego sklepu aby dokładnie poznać naszą ofertę lub
Barter to bezgotówkowa wymiana towarów lub usług w zamian za inne. Strony podejmujące ten rodzaj handlu uzgadniają ich wartość i dążą do tego, by obie były z niego zadowolone.
Reklamy displayowe
to reklamy zawierające elementy graficzne, dostępne w kilku formatach (pionowe, poziome, kwadratowe - aktywne linki graficzne tzw. bannery).
Szczegóły i sam zakup takich formy reklamy możesz zobaczyć w naszym sklepie.
Ewentualnie przedstaw swoją ofertę w wiadomości:
Linki z anchorem
Oferta zamieszczenia linków pozycjonujących dostępna jest w naszym sklepie.
Jest możliwość opublikowania linków pozycjonujących z anchorem, w każdym wpisie opublikowanym na łamach naszego bloga lub tylko na stronie głównej, jak i we wpisach, podstronach i na stronie głównej (linki w stopce). Posiadamy w ofercie pakiety tematyczne i czasowe, możemy również dobrać ofertę indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.
[box_light]Kontakt z nami: Adres do korespondencji pocztowej: [one_half] Marcin Baran RamMultimedia Blog budowlany 123budujemy.pl ul. Rondo Mogilskie 1/017 31-516 Kraków[/one_half] [one_half_last] telefon: 505 46 47 47 email: biuro@rammultimedia.pl email: 123budujemy.pl@gmail.com NIP: 6772179189 Regon: 368937799 [/one_half_last] [box_info]Drodzy czytelnicy, prosimy nie dzwonić z pytaniami o ofertę dotyczącą materiałów recenzowanych na łamach naszego bloga. Nie prowadzimy działalności handlowej. [/box_info] [/box_light]

Najnowsze publikacje