Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Cementowa zaprawa Ceresit Cx5 Montażowa 25kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Ceresit Cx5 25Kg
 
Producent: Ceresit
 
Klasyfikacja: zaprawy, cement
 
Specyfikacja: opakowanie - 25kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


łatwość użycia, wysoka efektywność, szybkość schnięcia, doskonała przyczepność i gęstość

Minusy


dość wysoka cena


aprawa cementowa Ceresit Cx5 cechuje się szybkim czasem wiązania i schnięcia. Produkt ów znajdzie swoje zastosowanie w przypadku wyrównywania nierówności ściany, może być także używany jako malta na ceglaną powierzchnie ściany wykonywana bezpośrednio przed właściwym tynkowaniem. Zaprawa ta nadaje się również do osadzania w murze takich elementów jak kraty, szafki instalacyjne, puszki czy też same przewody instalacji […]

0
Opublikowany 10 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Recenzowanym produktem jest cementowa zaprawa montażowa firmy Ceresit Cx5 (opisywany wariant to opakowanie 25kg). Materiał ten nadaje się do szybkiego montażu i osadzania elementów oraz sprawdzi się także w przypadku tamowania lokalnych sączeń wody. 
 

Z

aprawa cementowa Ceresit Cx5 cechuje się szybkim czasem wiązania i schnięcia. Produkt ów znajdzie swoje zastosowanie w przypadku wyrównywania nierówności ściany, może być także używany jako malta na ceglaną powierzchnie ściany wykonywana bezpośrednio przed właściwym tynkowaniem. Zaprawa ta nadaje się również do osadzania w murze takich elementów jak kraty, szafki instalacyjne, puszki czy też same przewody instalacji elektrycznej. Ponadto cement montażowy Ceresit Cx5 sprawdza się doskonale podczas napraw posadzek i niewielkich uszkodzeń murów betonowych.

 
Wśród użytkowników i fachowców zaprawa cementowa Ceresit Cx5 cechowana jest jako efektywna i łatwa w użyciu. Do jej atutów wymieniane są również szybki czas schnięcia, dobra przyczepność i gęstość. Cement montażowy Ceresit jest także niezwykle prosty w użyciu. Jedyny mankament stanowi tu wysoka cena – 80 zł za opakowanie 25kg – jednak nikogo nie powinno to dziwić ponieważ w gruncie rzeczy produkty tej klasy są z reguły stosunkowo drogą inwestycją. Ocena ogólna – piątka z plusem!
 
 

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)