Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Farba akrylowa Colours biała 10 L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farba akrylowa Colours biała 10 l
 
Producent: Colours
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 10l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra cena

Minusy


przeciętna jakość, niska wydajność


Opisywany produkt marki Colours to farba akrylowa przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Na malowanej powierzchni tworzy matowy efekt dekoracyjny. Może być stosowana na tynki, podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i powierzchnie wykonane z włókna szklanego. Ponadto farba świetnie zdaje rezultat podczas renowacji starych wymalowań. Farba akrylowa marki Colours dystrybuowana jest, jak wyżej wspomniałem, w białym odcieniu. Jeśli chodzi […]

0
Opublikowany 12 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest akrylowa farba marki Colours, w kolorze białym, dystrybuowana w plastikowych wiaderkach o pojemności 10 litrów, tworząca piękne, matowe i w pełni zmywalne wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów.
 

Opisywany produkt marki Colours to farba akrylowa przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Na malowanej powierzchni tworzy matowy efekt dekoracyjny. Może być stosowana na tynki, podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i powierzchnie wykonane z włókna szklanego. Ponadto farba świetnie zdaje rezultat podczas renowacji starych wymalowań.

728377
Farba akrylowa marki Colours dystrybuowana jest, jak wyżej wspomniałem, w białym odcieniu. Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej farby to cechuje się ona przeciętną wydajnością rzędu 10 metrów kwadratowych na litr przy zastosowaniu jednej warstwy. Jedno wiaderko wystarcza na pomalowanie 100 metrów kwadratowych powierzchni. Należy jednak pamiętać, że sama wydajność uzależniona jest w dużej mierze od chłonności podłoża oraz samej metody nakładania farby. Aby osiągnąć zadowalający efekt należy położyć 2 warstwy farby w odstępie ok. 2 – 4 godzin. Aplikować ją możemy na trzy sposoby: wałkiem lub pędzlem ręcznie bądź też mechanicznie poprzez wykorzystanie metody natryskowej. W zależności od chłonności podłoża wymagane jest nałożenie od jednej do dwóch warstw farby dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego. Malowane powierzchnie powinny być czyste, suche i odpylone. Chłonne podłoża należy zagruntować.Jako rozcieńczalnik stosować wodę.

 
Farba akrylowa Colours do ścian i sufitów to średniej jakości produkt o przeciętnej wydajności. Opisywany wariant 10 litrowy kosztować nas będzie około 60 złotych – według mnie jest całkiem korzystnie. W sprzedaży dostępne są również opcje 5 i 20 litrowe. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

farba akrylowa Colours kolor biały opinie cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)