Farba akrylowa Dekoral Polinak, soczysta papaja

Dzisiejszym opisywanym produktem jest akrylowa farba renomowanej marki Dekoral z linii Polinak, w unikatowym odcieniu soczysta papaja, dystrybuowana w plastikowych wiaderkach o pojemności 4 litrów, tworząca piękne, matowe i w pełni zmywalne wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów.

Farby akrylowe Dekoral Polinak są w pełni wodorozcieńczalne. Na malowanych powierzchniach tworzą matowy efekt dekoracyjny. Soczysta papaja to wysokiej jakości akrylowa farba przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Dzięki unikatowym właściwościom farby Polinak pozwalają ścianom oddychać i w ten sposób chronią je przed szkodliwym działaniem pleśni i grzybów. Tak wykończone powierzchnie są w 100 procentach odporne na mycie i ścieranie. Co do zastosowań, farbą akrylową Dekoral Polinak malować możemy między innymi płyty g-k oraz wszelkiego rodzaju tynki i podłoża betonowe.

275204

Farba akrylowa marki Dekoral dystrybuowana jest, jak wyżej wspomniałem, w ciepłym odcieniu soczysta papaja. Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej farby to cechuje się ona dobrą wydajnością rzędu 13 metrów kwadratowych na litr przy zastosowaniu jednej warstwy. Nominalna wydajność z jednego opakowania wynosi zatem do 52 metrów kwadratowych powierzchni. Należy jednak pamiętać, że sama wydajność uzależniona jest w dużej mierze od chłonności podłoża oraz samej metody nakładania farby. Aplikować ją możemy na trzy sposoby: wałkiem lub pędzlem ręcznie bądź też mechanicznie poprzez wykorzystanie metody natryskowej. Farba akrylowa Polinak Dekoral oprócz tego, że wyróżnia się dobrym kryciem, pomimo upływu czasu nie puchnie. Nie ma żadnych przeciwwskazań przed rozcieńczaniem jej wodą. Wszystkie te cechy w połączeniu pozwalają na nakładanie cienkich warstw. Dla uzyskania pożądanego efektu producent zaleca dwie. Czas schnięcia jednej powłoki szacowany jest na 2 godziny.

Wśród fachowców farba akrylowa Dekoral Polinak ceniona jest w szczególności za wysoką jakość i wydajność. Jej cena jest również całkiem korzystna. Opisywany wariant kosztować nas będzie dokładnie 60 złotych. Zakup jak najbardziej na plus! Ocena ogólna – piątka.

Dekoral Polinak opinie, soczysta papaja
dekoral polniak kolory opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje