Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Lepik do papy IZOLAN Lepik IZOLMAT

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: IZOLAN Lepik IZOLMAT
 
Producent: IZOLMAT
 
Klasyfikacja: renowacja pokryć dachowych
 
Specyfikacja: opakowanie: 19 kg
 
Materiały Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
4 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość

Minusy


cena dla niektórych może wydać się zbyt wysoka


IZOLAN Lepik marki IZOLMAT to doskonały lepik przeznaczony do stosowania metodą “na zimno”. W głównej mierze służy do przyklejania papy asfaltowej bezpośrednio do zagruntowanego podłoża betonowego. Przy jego użyciu możliwe jest sklejanie warstw papy asfaltowej pomiędzy sobą, a także renowacja starych i zniszczonych dachowych pokryć bitumicznych. Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, charakteryzuje się on […]

0
Opublikowany 22 grudnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest lepik do papy IZOLAN Lepik marki IZOLMAT specjalizującej się w branży uszczelniaczy dachowych. Lepik dystrybuowany jest w wiaderkach o masie 19 kilogramów. O tym, jakie cechy go wyróżniają i czy warto zainwestować w niego swoje fundusze dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy!
 

IZOLAN Lepik marki IZOLMAT to doskonały lepik przeznaczony do stosowania metodą “na zimno”. W głównej mierze służy do przyklejania papy asfaltowej bezpośrednio do zagruntowanego podłoża betonowego. Przy jego użyciu możliwe jest sklejanie warstw papy asfaltowej pomiędzy sobą, a także renowacja starych i zniszczonych dachowych pokryć bitumicznych.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, charakteryzuje się on niewielkim poziomem zużycia mianowanym na przedział od 0,6 do 1,0 kilograma masy na metr kwadratowy powierzchni. Jak można łatwo wyliczyć recenzowane opakowanie 19 kilogramów IZOLANU wystarczy maksymalnie na klejenie 31 metrów kwadratowych powierzchni. Producent zaleca aplikować lepik w temperaturze mieszczącej się w przedziale od +5 °C do +25 °C. Jedna nałożona warstwa lepiku marki IZOLMAT wysycha średnio po upływie doby.

 
IZOLAN Lepik marki IZOLMAT cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród recenzentów. Szczególnie ceniony jest za wysoką jakość, trwałość oraz łatwość aplikacji. Cenowo przedstawia się przyzwoicie, choć wiele osób może ponarzekać – kwota, jaką musimy wiązać z jego zakupem to równe 100 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

lepik

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)