0
Opublikowany 22 grudnia 2014 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Planujesz montaż sufitu podwieszanego? Zobacz jakich produktów potrzebujesz!Sufit podwieszany zdobi niejedno mieszkanie, hotel, centrum handlowe czy restaurację. Montaż jego ma wiele zalet, a jednymi z nich są na pewno, od strony praktycznej – szybkość i łatwość instalacji, a od wizualnej – możliwość wykonania sufitu wielopłaszczyznowego oraz zdobionego na przykład żarówkami LED. Efekt ostateczny sufitu podwieszanego zależy wyłącznie od nas, ale warto wiedzieć, że może on przybierać rozmaite kształty!

Chcesz zamontować sufit w swoim mieszkaniu? Zobacz czego potrzebujesz!

Jeśli planujesz montaż sufitu w swoich czterech kątach pamiętaj, że możesz zrobić to samodzielnie. Producenci materiałów budowlanych, szczególnie firmy specjalizujące się w  dostarczaniu na rynek materiałów do systemów suchej zabudowy udostępniają na swoich stronach internetowych bardzo dobrze opracowane instrukcje montażu. Skorzystaj z nich, a dowiesz się jak przeprowadzić montaż w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Innym rozwiązaniem jest oczywiście skorzystanie z usług ekipy remontowej, ale tutaj wybierz taką, która ma doświadczenie w montażu systemów suchej zabudowy, w tym sufitów podwieszanych.

Lista zakupów:

Na Twojej liście zakupów powinny się znaleźć takie produkty jak: płyta gipsowa, profile do płyt g-k, w tym wypadku profil główny CD 60 i profil przyścienny UD 27, wieszak mocowany obrotowo WO 60, pręty mocujące, łączniki krzyżowe LK 60 i LW 60, blachowkręty, kołki rozporowe, taśma zbrojąca i gips szpachlowy.

Wszystkie materiały jak najbardziej dostępne są w sklepach z materiałami budowlanymi jak i w sklepach online.

Przed rozpoczęciem prac związanych z montażem sufitu podwieszanego nie tylko warto sprawdzić listę niezbędnych produktów, ale również można dowiedzieć się jaki jest koszt takiego przedsięwzięcia. Tutaj również warto skorzystać ze stron www producentów materiałów suchej zabudowy, bowiem znaleźć na nich można kalkulator, czyli narzędzie, które w szybki sposób obliczy nam koszt zakupu wszystkich towarów.

 

co potrzebne do montażu sufitu podwieszanego

 

 


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz