Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Folia w płynie Mapei Mapegum WPS 10KG

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MAPEI Mapegum WPS 10KG
 
Producent: MAPEI
 
Klasyfikacja: materiały budowlane, ocieplenie
 
Specyfikacja: opakowanie - 5,10,25 kg, stopień zużycia - 1,5 kg/m2 na mm grubości warstwy, czas oczekiwania przed montażem okładziny - 12 godzin, nanoszenie drugiej warstwy - 1 do 2 godzin, kolor - jasnoszary, metody aplikacji - wałkiem, pędzlem, pacą lub metodą natrysku, przechowywanie - 24 miesiące
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
25 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, łatwa w aplikacji

Minusy


za wysoka cena


Opisywanym produktem jest elastyczna płynna folia Mapegum WPS  firmy MAPEI. Przeznaczony jest on do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków mieszkalnych. Charakteryzuje się błyskawicznym czasem schnięcia. apei Mapegum WPS to produkt przeznaczony do wykonywania izolacji przeciwko wilgociowych na powierzchniach szczególnie narażonych na jej działanie – a więc takich, które mają okresowy kontakt z wodą i nie podciągają […]

1
Opublikowany 28 marca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest elastyczna płynna folia Mapegum WPS  firmy MAPEI. Przeznaczony jest on do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków mieszkalnych. Charakteryzuje się błyskawicznym czasem schnięcia.

i-mapei-mapegum-wps-10kg

M

apei Mapegum WPS to produkt przeznaczony do wykonywania izolacji przeciwko wilgociowych na powierzchniach szczególnie narażonych na jej działanie – a więc takich, które mają okresowy kontakt z wodą i nie podciągają wilgoci z podłoża. Można go stosować praktycznie na każdym podłożu. Nadaje się więc do stosowania na płytach kartonowo-gipsowych, wszelkiego rodzaju tynkach, wylewkach, ścianach z bloczków gazobetonowych, płytach drewnianych, wiórowych i OSB czy starych okładzinach ceramicznych.

Folia w płynie Mapei Mapegum WPS idealnie zabezpieczy przed wilgocią każdą posadzkę, ścianę czy sufit na których ją zastosujemy. W przypadku powierzchni na których planowane jest ułożenie okładziny ceramicznej lub kamienia naturalnego producent zaleca nałożenie produktu przed wykonaniem tych prac.
 
Mapei Mapegum WPS jest świetnym produktem dla osób poszukujących środka do izolacji przeciwwilgociowej podłoża i ścian. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i wydajne – opakowanie średnie 10 kilogramowe (w ofercie dostępne są także 5kg i 25kg) wystarcza w zupełności do pokrycia standardowych powierzchni pomieszczeń. Produkt cechuje się także łatwą metodą aplikacji – można to robić chociażby przy pomocy pędzla. Podsumowując folia w płynie Mapei to oferta szczególnie ceniona za wysoką jakość materiału, skuteczność oraz łatwość montażu. Jej jedynym mankamentem jest dosyć wysoka cena (niecałe 150 złotych) – jednak przy tylu zaletach ta wada nie wydaje się być aż tak rażącą. Produkt otrzymuje ocenę piatkę.
 

Zdjęcia

folia w płynie hydroizolacja prysznica

folia w płynie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Słąwek

    Czy mapeigum można zastosować na zadaszonym balkonie. Co jest przyczyną, że nie można go stosować na zewnątrz budynków? Promienie UV, temperatura, nasłonecznienie? Czekam na odpowiedź.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)