Emulsja lateksowa Dekoral Akrylit W

Recenzowanym produktem jest akrylowa emulsja lateksowa firmy Dekoral z serii Dekoral Akrylit W. Przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków. Farba matowa (nie dająca połysku) w kolorze śnieżnobiałym. Emulsja Akrylit W zapewnia niezwykle trwałą i odporną na szorowanie powłokę.

e1c02832-0fbb-490b-bf26-4bd8160bdb3c_product[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o techniki aplikacji emulsji Dekoral to mamy do wyboru aż 3 opcje: możemy nakładać ją standardowo pędzlem lub wałkiem lub poprzez wykorzystanie natrysku – hydrodynamicznego bądź pneumatycznego. Do uzyskania optymalnego efektu producent zaleca zastosowanie minimum dwóch warstw i odpowiednie przygotowanie podłoża. Standardowo, powierzchnię przeznaczoną do malowania musimy wyrównać, by była idealnie gładka i równa. Poza tym należy ją także odtłuścić i odpylić – a w przypadku powierzchni cechującej się wysoką chłonnością wody – odpowiednio ją zagruntować. Czas schnięcia jednej warstwy jest stosunkowo niedługi – trwa niewiele ponad 2 godziny.

Emulsja Dekoral Akrylit W to produkt ceniony w szczególności za wysoką wydajność. W przypadku ceny nie ma zbyt wielkiego zaskoczenia – za 10 litrowe opakowanie zapłacimy niewiele ponad 10 złotych. Produkt na piątkę.

biała farba odporna na szorowanie
Dekoral Akrylit W

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


Aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Daniel says:

    No to trochę przepłaciłem :), normalnie są po 100 zł /10 litrów ja kupiłem za 75.
    Podana przez Was cena 10 zł za 10 litrów sprawia, że farba staje się tańsza od wody mineralnej.
    Poprawcie proszę ten błąd bo jest bardziej niż rażący :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje