Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

KNAUF Goldband Finish Gładź szpachlowa – 3 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: KNAUF Goldband Finish Gładź szpachlowa -3Kg
 
Producent: KNAUF BAUPRODUKTE
 
Klasyfikacja: gładzie szpachlowe
 
Specyfikacja: opakowanie - 3kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena

Minusy


brak


  Gładź szpachlowa marki  KNAUF BAUPRODUKTE jest gotową polimerową masą przeznaczoną głównie do szpachlowania cienkowarstwowego, wstępnego i końcowego spoin płyt gipsowo-kartonowych z zastosowaniem taśmy zbrojącej. Swoje zastosowanie recenzowany produkt znajdzie także w przypadku wykonywania warstwy ostatecznej szpachlowania, a także do tworzenia wszelkiego rodzaju faktur dekoracyjnych. KNAUF Goldband Finish aplikuje się ręcznie bądź maszynowo – za pomocą […]

0
Opublikowany 29 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest polimerowa gładź szpachlowa marki KNAUF – Goldband Finish. Produkt dystrybuowany jest w 3 kilogramowych opakowaniach.

 

 

Gładź szpachlowa marki  KNAUF BAUPRODUKTE jest gotową polimerową masą przeznaczoną głównie do szpachlowania cienkowarstwowego, wstępnego i końcowego spoin płyt gipsowo-kartonowych z zastosowaniem taśmy zbrojącej. Swoje zastosowanie recenzowany produkt znajdzie także w przypadku wykonywania warstwy ostatecznej szpachlowania, a także do tworzenia wszelkiego rodzaju faktur dekoracyjnych. KNAUF Goldband Finish aplikuje się ręcznie bądź maszynowo – za pomocą odpowiednich służących w tym celu agregatów. O samej gładzi możemy natomiast powiedzieć, że jest ona gładka i niezwykle plastyczna. Te dodatkowe atuty sprawiają, że masa jest łatwa w obróbce, zaś po wyschnięciu doskonale się ją szlifuje.

Aspekty techniczne opisywanego produktu to KNAUF Goldband Finish jest polimerową gładzią szpachlową przeznaczoną do użytku wewnętrznego. Dystrybuowany jest formie gotowej do użycia, w wiaderkach z tworzywa sztucznego o zawartości 3 kilogramów. Masa KNAUF cechuje się średnim zużyciem rzędu 1,3-1,5 kg/m2 – przy zachowaniu 1 mm grubości warstwy szpachli. W suchych warunkach i w optymalnej temperaturze, produkt zachowuje swoją przydatność do użycia przez okres 9 miesięcy.

 
Gładź szpachlową KNAUF Goldband Finish oprócz wielu walorów praktycznych charakteryzuje także atrakcyjna cena. Za opakowanie 3 kilogramowe zapłacimy kwotę nieprzewyższającą 10 złotych (dokładnie 9,50 zł – najniższa oferta znaleziona w internecie). Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)