Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

ŚNIEŻKA Supermal Nitro – 10 L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ŚNIEŻKA Supermal Nitro Kolor
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: farby, emalie do drewna i metalu
 
Specyfikacja: opakowanie - 10l, wydajność - 10 m2/l, minimalna ilość warstw - 2
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


polecana przez fachowców

Minusy


zaporowa cena


    Śnieżka Supermal Nitro Kolor dzięki swym połyskującym w świetle, dopasowanym dla każdego, 12 wariantom kolorystycznym pozwala na dekoracyjne malowanie elementów metalowych i drewnianych użytkowanych wewnątrz lokali mieszkalnych. Jeśli chodzi o sam skład farby, możemy powiedzieć, że Supermal Nitro Kolor to roztwór nitrocelulozy w mieszaninie rozcieńczalników organicznych z domieszkami wypełniaczy, pigmentów, a także środków uszlachetniających. Farba […]

0
Opublikowany 30 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest emalia do drewna i metalu marki ŚNIEŻKA – mowa tu o produkcie Supermal Nitro Kolor, występującym w 12 wariantach kolorystycznych. Dystrybuowana jest w metalowych puszkach o pojemności 10 litrów.

 

 

 

Śnieżka Supermal Nitro Kolor dzięki swym połyskującym w świetle, dopasowanym dla każdego, 12 wariantom kolorystycznym pozwala na dekoracyjne malowanie elementów metalowych i drewnianych użytkowanych wewnątrz lokali mieszkalnych. Jeśli chodzi o sam skład farby, możemy powiedzieć, że Supermal Nitro Kolor to roztwór nitrocelulozy w mieszaninie rozcieńczalników organicznych z domieszkami wypełniaczy, pigmentów, a także środków uszlachetniających. Farba cechuje się także doskonałą przyczepnością do podłoża. Oprócz wersji z połyskiem ŚNIEŻKA Supermal  występuje także w matowym wariancie. W sprzedaży znajdziemy także inne opcje pojemnościowe recenzowanej farby (takie jak 1,2 i 5 litrów).

J

eśli mowa o aspektach technicznych opisywanego produktu, jak już wcześniej wspomniałem ŚNIEŻKA Supermal Nitro Kolor jest celulozową emalią tworzącą na malowanej powierzchni połyskującą powłokę w 12 różnych opcjach kolorystycznych (do wyboru). Emalia ta charakteryzuje się dostateczną wydajnością rzędu 10 metrów kwadratowych na litr. Aplikować na powierzchnię możemy ją przy pomocy standardowych ręcznych narzędzi malarskich, jak również przy użyciu natrysku pneumatycznego. Dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego zalecane są minimum dwie warstwy.

 
 
Cenowo produkt nie zasługuje na pochwałę – opakowanie 10 litrowe emalii ŚNIEŻKA to koszt od 240 do nawet 360 złotych! (w zależności od wybranego przez nas odcienia). Wszyscy konkurenci produkt tej klasy sprzedają w cenie o kilkadziesiąt złotych tańszej. Nawet dobre rekomendacje od fachowców nie stanowią dostatecznego powodu przemawiającego za jej zakupem – cena jest po prostu zaporowa. Idealnym podsumowaniem będzie więc w tym wypadku piątka – ale z dużym minusem.
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)