Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

ŚNIEŻKA Srebrzanka Farba silikonowa, żaroodporna – 5 l

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ŚNIEŻKA Srebrzanka 5L
 
Producent: ŚNIEŻKA
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie 5l, wydajność 15 m2/l, minimalna ilość warstw - 1-2
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


najwyższa wydajność, żaroodporne właściwości

Minusy


cena


      ŚNIEŻKA Srebrzanka to silikonowa, żaroodporna farba, która znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania metalowych elementów szczególnie podatnych na długotrwałe bądź czasowe działanie wysokich temperatur. Tę nawierzchniową farbę z powodzeniem stosować możemy zarówno do malowania elementów wewnątrz lokali, jak i na zewnątrz, w przydatku przedmiotów zupełnie niezwiązanych z domem. Farbę tą producent szczególnie poleca do wykorzystania w pracach blacharsko-renowacyjnych […]

5
Opublikowany 2 grudnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest silikonowa farba o właściwościach żaroodpornych ŚNIEŻKA Srebrzanka – dystrybuowana w pięciolitrowych metalowych puszkach.

 

 

 

 

srebrzanka-zaroodporna-silikonowa-sniezka

ŚNIEŻKA Srebrzanka to silikonowa, żaroodporna farba, która znajdzie swoje zastosowanie podczas ochronno-dekoracyjnego malowania metalowych elementów szczególnie podatnych na długotrwałe bądź czasowe działanie wysokich temperatur. Tę nawierzchniową farbę z powodzeniem stosować możemy zarówno do malowania elementów wewnątrz lokali, jak i na zewnątrz, w przydatku przedmiotów zupełnie niezwiązanych z domem. Farbę tą producent szczególnie poleca do wykorzystania w pracach blacharsko-renowacyjnych – takich jak chociażby odnowa tłumików czy rur wydechowych w pojazdach mechanicznych. Produkt dostępny jest również w innych wariantach opakowania (do wyboru – 400ml oraz 1,2,5,10 l).

N

adeszła pora na kilka słów, na temat aspektów technicznych opisywanego produktu. ŚNIEŻKA Srebrzanka na malowanej metalowej powierzchni tworzy srebrną połyskującą powłokę. Przed rozpoczęciem prac malarskich farbę powinno się bardzo dokładnie wymieszać, zaś sama powierzchnia musi zostać uprzednio oczyszczona i odpylona. Srebrzankę aplikować możemy zarówno ręcznie, jak i metodami natryskowymi. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością rzędu 15 m2/litr farby przy jednokrotnym malowaniu. W razie potrzeby kolejną warstwę farby należy stosować po upływie godziny od nałożenia poprzedniej.

informacje dodatkowe
opakowania: puszki metalowe: 0,2l, 0,5l, 0,8l, 5l, 10l i 12l
wydajność: przy jednokrotnym malowaniu do 15m2/l okres gwarancji: 18 miesięcy od daty produkcji dostępne kolory: srebrny

 
Kwota, jaką musimy przygotować na zakup farby ŚNIEŻKA Srebrzanka do niskich nie należy. Wynosi ona odpowiednio 161,43 złotych (najniższa wyszukana oferta w internecie). Wadę, w postaci ceny, w całości rekompensuje szereg posiadanych przez nią zalet. To właśnie wysoka wydajność, właściwości żaroodporne oraz atrakcyjny efekt dekoracyjny przemawiają w głównej mierze za jej zakupem. Z racji tego nadaję naszej opisywanej Srebrzance “srebrną” (a nie “złotą”) ocenę – piątka!
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

sniezka-farba-srebrzanka zaroodporna

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


5 komentarzy


 1.  
  Stanisław

  Wybaczcie le gorszego syfu niż ta srebrzanka nie spotkałem lejąc jak woda z oczyszczonej powierzchni matowej spływa jak woda jak by powierzchni była tłusta nie polecam !
  •  
   Adam

   Bzdura. Mam zupełnie inne doświadczeie z ta farbą. Po oczyszczeniu powierzchni malowanego przedmiotu zmatowieniu i solidnym wymieszaniu farby ostatecznyefekt jest naprawde dobry. Zobaczymy jak będzie z trwalością.
 2.  
  Marcin

  Farby nie polecam nikomu. Płyn rzadszy od wody, spływa z powierzchni mimo, że została trzykrotnie odtłuszczona zmywaczem sylikonowym i jest porowata ( rura wydechu oczyszczona mechanicznie z korozji ). Przy ponownym nakładaniu po 24 godzinach znów całość rozpuszcza się i spływa. Szajs, którym trzeba by malować ze 6 razy. Kupiłem w końcu inną farbę w sprayu której jednorazowa aplikacja załatwiła sprawę. Zaś sama srebrzanka po dwukrotnym malowaniu nie pokrywała ( prześwity ) nawet wysuszonej szyszki, którą dostałem do pomalowania na srebrno w celach dekoracyjnych !
 3.  
  Marta

  Popieram poprzednie komentarze nikomu nie polecam malowanie srebrzanka
 4.  
  Adam

  Farba OK i ostateczny efekt bardzo zadowalający. Nie wiem jak bedzie z trwalością, ale po pomalowaniu tlumika jestem bardzo zadowolony. Polecam

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)