19
Opublikowany 7 grudnia 2013 autor Brygida Wiechetek w Inspiracje
 
 

Okno bez firanki – hit czy kit?We współczesnym świecie nic nie jest dla nas zaskoczeniem. Wszystko zmienia się jak pory roku, a z dnia na dzień powstają coraz to nowsze i bardziej nowoczesne rozwiązania.
Dużą popularnością ostatnimi czasy stała się firanka, a właściwie jej brak.

Coraz częściej ludzie decydują się na tak zwaną „wolną przestrzeń” i minimalizm.

W oknach nie znajduje się nic poza własnym odbiciem i odbiciem promieni słonecznych, a wszystko to co mamy w domu zostaje wystawione na widok publiczny. Dla jednych jest to nowoczesne i genialne rozwiązanie, a dla innych pomysł nie do zaakceptowania. Zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy mają wiele racji. Nie każdy bowiem chce, aby wszyscy ludzie zaglądali mu do mieszkania, a znowu są i tacy, którym jest wszystko jedno.

okna bez firanek

Mając piękne mieszkanie i oryginalne wnętrza często chcemy pochwalić się swoim dobytkiem. Najczęściej takie rozwiązania stosują osoby, które mają dom bądź mieszkają na wyższych piętrach.

Minusem okien bez firanek jest fakt, że ciężko jest taki styl zastosować na przykład na parterze w bloku gdzie dosłownie wszystko jest na widoku i nie ma przestrzeni, która nas oddziela jak w przypadku domu, a chodzi konkretnie o odległość- ogród, płot.

Plusem okien bez firanek z pewnością jest fakt, że dom czy mieszkanie jest bardziej rozświetlone i jasne dzięki wpadaniu większej ilości promieni słonecznych, a pokoje wyglądają na większe. Jeśli chodzi o minusy to największe znaczenie ma wgląd osób trzecich, ale tutaj odpowiednim rozwiązaniem są rolety, które można zasuwać na noc.

nowoczesne okna bez zaslon  nowoczesne okna bez firan i zasłon żaluzji
Zobacz więcej inspiracji wnętrz na FotoBudowa.pl. Dodaj swoje zdjęcia!, oceniaj i komentuj zdjęcia


Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów