Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Farba Dekoral Fashion – Akrylit W – Muślinowy Turkus 2,5L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Dekoral Fashion - Akrylit W - Muślinowy Turkus 2,5L
 
Producent: Dekoral
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 2,5 l, ilość warstw: 1-2
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
18 wszystkich głosów

 

Plusy


szybki czas wysychania, wydajna, występuje w najnowocześniejszych wariantach kolorystycznych

Minusy


brak


      Farba Dekoral Fashion odzwierciedla najnowsze trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych. Jest to emulsja odporna na ścieranie i szorowanie. Przeznaczona jest w głównej mierze do dekoracyjnego malowania powierzchni sufitów oraz ścian wewnątrz budynków. Farba ta pozostawia matowy efekt wykończenia. rzed jej aplikacją należy niezwłocznie przygotować podłoże poprzez usunięcie starej warstwy farby w dokładny […]

0
Opublikowany 30 października 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba lateksowa Akrylit W z linii Fashion Collection (skomponowanej przez projektantkę Ewę Mingę) firmy Dekoral w kolorze Muślinowy Turkus. Opisywany wariant to puszka o pojemności 2,5 litra.

 

 

 

 

Farba Dekoral Fashion odzwierciedla najnowsze trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych. Jest to emulsja odporna na ścieranie i szorowanie. Przeznaczona jest w głównej mierze do dekoracyjnego malowania powierzchni sufitów oraz ścian wewnątrz budynków. Farba ta pozostawia matowy efekt wykończenia.

P

rzed jej aplikacją należy niezwłocznie przygotować podłoże poprzez usunięcie starej warstwy farby w dokładny sposób oraz zmycie całej powierzchni wodą. Następnie powinno się obszar przeznaczony do malowania osuszyć i odpylić, a w razie potrzeby także wyrównać wszelkie rysy i ubytki. W przypadku świeżych tynków i podłoży chłonących wodę musimy uprzednio zagruntować malowaną powierzchnię.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to jak już wyżej wspomniałem farba Dekoral Fashion dystrybuowana jest w opakowaniu metalowym o objętości 2,5 litra. Zalecana ilość stosowanych warstw to dwie. Przed użyciem farby należy ją dokładnie rozmieszać, a w razie potrzeby rozcieńczyć zwykłą wodą w stosunku maksymalnie 5% do objętości farby. W przypadku świeżych tynków malować je można dopiero po upływie 3-4 tygodni. Wymagana temperatura w malowanym pomieszczeniu powinna mieścić się z kolei w przedziale od +5 do +30 stopni Celsjusza. Zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu prac malarskich winno się zapewnić pomieszczeniu dostateczną wentylację.

 
Produkt Dekoral Fashion – Akrylit W jest farbą wydajną, prostą w użyciu, wodorozcieńczalną oraz występującą w najnowocześniejszych wariantach kolorystycznych. Cenowo prezentuje się dość dobrze, choć konkurencyjne produkty możemy zakupić w trochę niższej cenie – za puszkę o objętości 2,5 litra zapłacimy niespełna 50 złotych. Ocena ogólna – piątka!

tabela kolorow dekoral-akrylit-w-muslinowy-turkus

 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

 

Zdjęcia

Muślinowy Turkus dekoral

turkusowa ściana

dekoral-akrylit-w-muslinowy-turkus
*zdjęcie pochodzi z www.medyczek3.mojabudowa.pl

dekoral-emulsja-akrylit-muslinowy-turkus
*zdjęcie pochodzi z www.grzybek222.mojabudowa.pl

dekoral-akrylit-w-muslinowy-turkus turkusowe sciany

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Dekoral


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)