Wiertarka Einhell BT-ID 710 E

Recenzowanym produktem jest wiertarka marki Einhell o kodzie producenta BT-ID 710 E. Produkt ów cechuje się mocą 710 W, a także bogatym wyposażeniem standardowym w skład którego wchodzą: metalowy ogranicznik głębokości wiercenia, uchwyt boczny, uchwyt szybkomocujący oraz dodatkowa rękojeść ułatwiająca pracę narzędziem. 

i-einhell-bt-id-710-ePozytywną cechą opisywanej wiertarki jest wykorzystanie w niej udaru mechanicznego – udary pojawiają się z częstotliwością 43200 jednostek na minutę. Ponadto w jej konstrukcji zastosowano specjalny przełącznik, ułatwiający pracę narzędziem, pozwalający na możliwość wiercenia z udarem lub bez udaru. Wiertarka Einhell wyposażona została także w bezstopniową, elektroniczną regulację obrotów. Cóż można powiedzieć więcej? Kierunek obrotów możemy zmieniać w prawo lub lewo, wiertarka posiada jeden bieg. Dodatkowym atutem jest w tym wypadku opcja blokady włącznika i 2 letni okres gwarancji.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to jest on zasilany napięciem elektrycznym 230V. Wyposażony został w silnik o mocy 710 W z maksymalną prędkością obrotową 2700 jednostek na minutę. Uchwyt wiertniczy pozwala na zastosowanie wiertła o średnicy do 1 cm. Wiertarka Einhell BT-ID 710 E świetnie radzi sobie nie tylko z wierceniem w stali, ale również świetnie spisuje się w przypadku materiałów takich jak drewno czy beton. Maksymalna średnica wiercenia w betonie to 13 mm, w drewnie ta wartość mianowana jest na 25 mm, zaś w stali jest to odpowiednio – 10 mm. Produkt jest dosyć ciężki jak na swoje wymiary – waży lekko ponad 2 kilogramy – jednak nie wpływa to w większym stopniu na dyskomfort pracy narzędziem.

Co o wiertarce Einhell BT-ID 710 E sądzą jej posiadacze? Otóż są z niej ogromnie zadowoleni. Produkt cieszy się doskonałymi opiniami na forach internetowych i w sklepach z narzędziami i materiałami budowlanymi. W pierwszym rzędzie wymieniana jest jego niezwykle atrakcyjna cena – 130 złotych! Porównując ją do jakości jaką oferuje można naprawdę popaść w zachwyt. Drugą ważną cechą decydującą o takich właśnie opiniach jest doskonałe podejście producenta do klientów. Części zamienne są niezwykle tanie, produkt nie jest awaryjny, a sam serwis jest profesjonalny i nastawiony na pomoc a nie na zysk za wszelką cenę (kosztem klienta). Wiertarka nadaje się świetnie do prac domowych – co do prac profesjonalnych nie wypowiadam się – z braku informacji w tym temacie. Sam oceniam ją na piątkę z plusem! Dodatkowo planuję również jej zakup bo moja dotychczasowa wiertarka Bosch mimo, iż była świetna to swoje już wysłużyła i rozglądam się za kupnem nowego sprzętu w dobrej cenie.


Wiertarki EINHELL BT- ID 720 E SET

wiertarka einhell 710w bt-id 710

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


https://www.youtube.com/watch?v=a72Z5ew7AYQ

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje