Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wiertarka Einhell BT-ID 710 E

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Einhell BT-ID 710 E
 
Producent: Einhell
 
Klasyfikacja: wiertarki
 
Specyfikacja: moc - 710 W, max prędkość obrotowa - 2700 obr./min., napięcie zasilania - 230 V, częstotliwość udaru - 43200 jednostek na minutę, maksymalna średnica wierteł - 10 mm
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


wygodny uchwyt, dobra regulacja, lekkość, dobra moc, długi czas pracy

Minusy


brak


Pozytywną cechą opisywanej wiertarki jest wykorzystanie w niej udaru mechanicznego – udary pojawiają się z częstotliwością 43200 jednostek na minutę. Ponadto w jej konstrukcji zastosowano specjalny przełącznik, ułatwiający pracę narzędziem, pozwalający na możliwość wiercenia z udarem lub bez udaru. Wiertarka Einhell wyposażona została także w bezstopniową, elektroniczną regulację obrotów. Cóż można powiedzieć więcej? Kierunek obrotów możemy […]

0
Opublikowany 12 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Recenzowanym produktem jest wiertarka marki Einhell o kodzie producenta BT-ID 710 E. Produkt ów cechuje się mocą 710 W, a także bogatym wyposażeniem standardowym w skład którego wchodzą: metalowy ogranicznik głębokości wiercenia, uchwyt boczny, uchwyt szybkomocujący oraz dodatkowa rękojeść ułatwiająca pracę narzędziem. 
 

i-einhell-bt-id-710-ePozytywną cechą opisywanej wiertarki jest wykorzystanie w niej udaru mechanicznego – udary pojawiają się z częstotliwością 43200 jednostek na minutę. Ponadto w jej konstrukcji zastosowano specjalny przełącznik, ułatwiający pracę narzędziem, pozwalający na możliwość wiercenia z udarem lub bez udaru. Wiertarka Einhell wyposażona została także w bezstopniową, elektroniczną regulację obrotów. Cóż można powiedzieć więcej? Kierunek obrotów możemy zmieniać w prawo lub lewo, wiertarka posiada jeden bieg. Dodatkowym atutem jest w tym wypadku opcja blokady włącznika i 2 letni okres gwarancji.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu to jest on zasilany napięciem elektrycznym 230V. Wyposażony został w silnik o mocy 710 W z maksymalną prędkością obrotową 2700 jednostek na minutę. Uchwyt wiertniczy pozwala na zastosowanie wiertła o średnicy do 1 cm. Wiertarka Einhell BT-ID 710 E świetnie radzi sobie nie tylko z wierceniem w stali, ale również świetnie spisuje się w przypadku materiałów takich jak drewno czy beton. Maksymalna średnica wiercenia w betonie to 13 mm, w drewnie ta wartość mianowana jest na 25 mm, zaś w stali jest to odpowiednio – 10 mm. Produkt jest dosyć ciężki jak na swoje wymiary – waży lekko ponad 2 kilogramy – jednak nie wpływa to w większym stopniu na dyskomfort pracy narzędziem.

 
Co o wiertarce Einhell BT-ID 710 E sądzą jej posiadacze? Otóż są z niej ogromnie zadowoleni. Produkt cieszy się doskonałymi opiniami na forach internetowych i w sklepach z narzędziami i materiałami budowlanymi. W pierwszym rzędzie wymieniana jest jego niezwykle atrakcyjna cena – 130 złotych! Porównując ją do jakości jaką oferuje można naprawdę popaść w zachwyt. Drugą ważną cechą decydującą o takich właśnie opiniach jest doskonałe podejście producenta do klientów. Części zamienne są niezwykle tanie, produkt nie jest awaryjny, a sam serwis jest profesjonalny i nastawiony na pomoc a nie na zysk za wszelką cenę (kosztem klienta). Wiertarka nadaje się świetnie do prac domowych – co do prac profesjonalnych nie wypowiadam się – z braku informacji w tym temacie. Sam oceniam ją na piątkę z plusem! Dodatkowo planuję również jej zakup bo moja dotychczasowa wiertarka Bosch mimo, iż była świetna to swoje już wysłużyła i rozglądam się za kupnem nowego sprzętu w dobrej cenie.
 
 

Zdjęcia

Wiertarki EINHELL BT- ID 720 E SET

wiertarka einhell 710w bt-id 710

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)