Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kolorowo, Praktycznie i z humorem – Duńskie naczynia Rice

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Emaliowane naczynia Rice
 
Producent: Rice
 
Klasyfikacja: Naczynia
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


Piękne i trwałe kolorowy


Czasami szlone, czasami inspirowane naturą, czasami jednokolorowe – różowe, niebieskie, w kwiatki, flamingi, gołębie, kółka, łączkę, koniczyny, kurczaki czy damy – naczynia z melaminy Rice. Kiedy mamy dość kuchennej nudy, a w dodatku często musimy uzupełniać zapas talerzy, ponieważ nie wytrzymują one starcia z naszą kuchenną podłogą, naczynia Rice wybawią nas z opresji. Świetnie się […]

1
Opublikowany 4 lipca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Czasami szlone, czasami inspirowane naturą, czasami jednokolorowe – różowe, niebieskie, w kwiatki, flamingi, gołębie, kółka, łączkę, koniczyny, kurczaki czy damy – naczynia z melaminy Rice. Kiedy mamy dość kuchennej nudy, a w dodatku często musimy uzupełniać zapas talerzy, ponieważ nie wytrzymują one starcia z naszą kuchenną podłogą, naczynia Rice wybawią nas z opresji. Świetnie się też sprawdzą na pikniku.
piękne kolory wytrzymałość Po pierwsze – wzornictwo prosto z Danii. Rice w każdej kolekcji wprowadza nowe, ciekawe wzory i kolory, na widok których każdy się uśmiecha, a stół wygląda niesamowicie.

Po drugie – przyjemność z jedzenia i gotowania. Niesamowite soczyste barwy i kształty naczyń dodają nam energii i sprawiają, że jedzenie lepiej smakuje.

Po trzecie– funkcjonalność i najwyższa jakość. Naczynia są wyjątkowo poręczne, praktyczne i łatwe w utrzymaniu. Można ich używać do gorących (do 99°C) i zimnych napojów oraz potraw. Są też dostosowane do zmywania w zmywarce oraz bezpieczne w użytkowaniu i kontakcie z żywością.

Po czwarte – szeroka gama. Mamy do wyboru, w różnych rozmiarach kubki, talerze, miski, miseczki, łyżeczki i wiele innych.

Po piąte – dzieciaki je uwielbiają.

kolorowe kubki rice, kuchnia nabiera kolorów

 

rice kolorowe naczynia

 

kolorowe talerzy i naczynia dla dzieci

 

kolorowe duńskie naczynia rice


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz


Jeden komenatrz


  1.  
    Sandra

    Witam. Proszę o pomoc w kupnie kompletu naczyń.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)