Prasowacz parowy EM-101 Steamaster

W ostatnim czasie, zwłaszcza w Internecie, rosnącą popularność zdobywają prasowacze parowe. W szczególnie panie są oczarowane efektami pracy z tym urządzeniem. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest propozycja firmy Steamaster – wszechstronny prasowacz parowy EM-101. Producent zachwala swój produkt i zapewnia, że sprawdza się on na wszystkich rodzajach tkanin, dając szybki efekt przy niewielkim wysiłku ze strony użytkownika. Zaciekawieni entuzjastycznymi opiniami postanowiliśmy sami sprawdzić, czy rzeczywiście jest to produkt wart uwagi.

Testowany przez nas model posiada imponującą moc kształtującą się na poziomie 1750 W. Urządzenie zostało wyposażone w nierdzewną aluminiową grzałkę, która odpowiada za czas gotowości prasowacza do pracy po jego włączeniu, wynoszący zaledwie 45 sekund. W tym czasie urządzenie nagrzewa się do swojej maksymalnej temperatury pracy, czyli 98 stopni Celsjusza. Prasowacz parowy Steamaster jest w stanie pracować ciągle przez 90 minut, co daje ogromny komfort i umożliwia wyprasowanie jednorazowo sporej liczby ubrań.

Przejdźmy teraz do kwestii, która z pewnością budzi największe emocje, czyli właściwości prasujących urządzenia. Z całą pewnością prasowacz parowy Steamaster może zrewolucjonizować podejście każdej gospodyni domowej do tej niezbyt przyjemnej czynności, jaką jest prasowanie. Urządzenie to prasuje niezwykle szybko i bez najmniejszego wysiłku. Dołączony do prasowacza stojak z wieszakiem na ubrania umożliwia prasowanie odzieży w pozycji rozwieszonej. Gorąca para wodna, jaka wydobywa się z dyszy urządzenia, świetnie rozprostowuje wszelkie nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. Prasowacz jest wprost stworzony do prasowania firanek i zasłon już po ich rozwieszeniu na karniszu. Przy jego pomocy można również z łatwością odświeżyć marynarki czy też żakiety, bez potrzeby oddawania tych elementów odzieży do pralni chemicznej. Wysoka temperatury pracy urządzenia odpowiedzialna jest za jego właściwości dezynfekujące i zwalczające roztocza, dzięki czemu może być one wykorzystane również do odświeżenia tapicerki mebli tapicerowanych.

Prasowacz parowy Steamaster to zdecydowanie najbardziej komfortowe rozwiązanie, jeśli chodzi o prasowanie delikatnych i cienkich tkanin. Urządzenie z łatwością wygładza także syntetyczne materiały, nie pozostawiając na tkaninach nieestetycznego efektu błyszczenia się. Przy pomocy prasowacza Steamaster z łatwością wyprasujemy także koszule, włącznie z mankietami i kołnierzykami. Dzięki trzystopniowej regulacji mocy wydzielania pary możemy bez trudu dopasować strumień emitowanej pary wodnej do naszych potrzeb. Warto wspomnieć o tym, że urządzenie najlepiej współpracuje z wodą destylowaną, a zużycie wody, mimo dużej pojemności zbiornika wynoszącej aż 2,6 litra, jest dość znaczne, co pociąga za sobą konieczność częstego uzupełniania zbiornika.

Mimo tych drobnych niedogodności, ogólne wrażenie z naszej krótkiej przygody z prasowaczem parowym Steamaster są zdecydowanie pozytywne. Liczne zalety tego nowatorskiego urządzenia zdecydowanie przemawiają za jego zakupem, nawet biorąc pod uwagę fakt, iż jego cena nie jest najniższa. Bez wątpienia jedyna ocena, jaką możemy mu wystawić, to najwyższa z możliwych, czyli piątka!

zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Prasowacz parowy EM101 Steamaster

Prasowacz parowy steamer SteaMaster
Prasowacz parowy steamer SteaMaster
Private video
Private video
♥  Steamaster - Eve Gore  ♥
♥ Steamaster - Eve Gore ♥
Steamaster- prasowacz parowy
Steamaster- prasowacz parowy
 zobacz pozostałe zobacz również filmy naszego autorstwa.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Wojtas says:

    Mam i sobie chwalę polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje