Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wentylator MPM SP-40M

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MPM SP-40M
 
Producent: MPM
 
Klasyfikacja: wentylatory
 
Specyfikacja: moc: 50 W, zasilanie: 230 V
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


możliwość regulowania wysokości i prędkości pod własne preferencje

Minusy


brak


Wentylator MPM SP-40M to wolnostojące urządzenie wyposażone w opcję oscylacji. Produkt wyposażono w regulowany stelaż w zakresie wysokości do 150 centymetrów. MPM SP-40M nie odbiega stylistyką od produktów konkurencyjnych marek – korpus wentylatora jest w kolorze białym, stopa zawiera zaś niebieskie wstawki. Całość prezentuje się bardzo dobrze, urządzenie jest stabilne, a najbardziej eksploatowane części czyli […]

0
Opublikowany 3 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wentylator stojący firmy MPM – model oznaczony jako SP-40M. Urządzenie świetnie sprawdzi się podczas nadchodzącego wielkimi krokami lata – każdy z pewnością przyzna mi rację, że upały bywają bardzo uciążliwe. Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom oferowanym przez MPM SP-40M. Zaczynajmy!
 

Wentylator MPM SP-40M to wolnostojące urządzenie wyposażone w opcję oscylacji. Produkt wyposażono w regulowany stelaż w zakresie wysokości do 150 centymetrów. MPM SP-40M nie odbiega stylistyką od produktów konkurencyjnych marek – korpus wentylatora jest w kolorze białym, stopa zawiera zaś niebieskie wstawki. Całość prezentuje się bardzo dobrze, urządzenie jest stabilne, a najbardziej eksploatowane części czyli osłona i stelaż wykonano z metalu – resztę skonstruowano przy użyciu dosyć trwałego tworzywa sztucznego.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, MPM SP-40M wyposażono w silnik o mocy 50 W, zasilany standardowym napięciem elektrycznym 230 V. Stopa wentylatora wykonana została w formie krzyża z przyssawkami zapewniającymi stabilność. Osłonę wentylatora możemy łatwo zdemontować. Produkt jest sterowany mechanicznie i posiada 3 tryby regulacji prędkości. Możemy go nachylać i obracać nawet pod kątem 90 stopni. Wentylator wyposażono w trzy śmigła, a całkowita średnica urządzenia wynosi 40 centymetrów.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo dobrze – 109 złotych to idealnie zachowany stosunek jakości do ceny. Urządzenie pomimo niskiej ceny z pewnością posłuży nam dłużej niż tylko jeden letni sezon. Ocena ogólna – 4.0!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)