Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Płaski i obrotowy mop Easy Wring UltraMat od Viledy!

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Mop obrotowy
 
Producent: Vileda
 
Klasyfikacja: sprzątanie
 
Specyfikacja: mop, wiaderko
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


Cena
Funkcja obrotowego wyciskania


Tradycyjny płaski mop z funkcją obrotowego wyciskania – Vileda stworzyła to idealne połączenie projektując mopa Easy Wring UltraMat. Zestaw składa się z mopa płaskiego UltraMax oraz specjalnego wiaderka z obrotowym sitem. Dzięki systemowi obrotowego odsączania mopa, nie trzeba używać do tego siły. Przycisk-pedał wprawiający sito w ruch jest bardzo wytrzymały, w związku z czym nie […]

0
Opublikowany 26 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Tradycyjny płaski mop z funkcją obrotowego wyciskania – Vileda stworzyła to idealne połączenie projektując mopa Easy Wring UltraMat. Zestaw składa się z mopa płaskiego UltraMax oraz specjalnego wiaderka z obrotowym sitem.
Dzięki systemowi obrotowego odsączania mopa, nie trzeba używać do tego siły. Przycisk-pedał wprawiający sito w ruch jest bardzo wytrzymały, w związku z czym nie ma obawy o jego uszkodzenie.

[sws_picture_frame15 src=”https://123budujemy.pl/wp-content/uploads/2015/11/vileda-easy-wring-ultramat-vileda.jpg” title=”Viled mop opinie” alt=”Viled mop opinie” align=”sws_frame_right” lightbox=”1″ album=”” video=””] [/sws_picture_frame15]

Teleskopowy drążek mopa pozwala na idealnie dopasowanie go do indywidualnych wymagań oraz złożenie i wygodne przechowywanie, a mycie trudno dostępnych miejsc (np. pod meblami) jest bezproblemowe dzięki specjalnemu przegubowi.

Easy Wring UltraMat to mop, który idealnie czyści każdy rodzaj podłogi. Specjalne mikrowłókna nakładki czyszczącej dają najlepszy efekt czyszczenia bez konieczności używania detergentów.
Easy Wring UltraMat od Viledy to idealne połączenie sprawdzonej jakości płaskiego mopa z funkcjonalnością obrotowego sita.

Zdjęcia

mop-vileda-easy-wring-ultramat_-viledavileda-easy-wring-ultramat_mop-vileda-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Dodana Recenzja

 
Treść recenzji dodana poprzez formularz


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)