Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Kuchenka mikrofalowa SHARP R-642(BK)E

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: SHARP R-642(BK)E
 
Producent: SHARP
 
Klasyfikacja: kuchenki mikrofalowe
 
Specyfikacja: moc: 800 W, moc grilla: 1000 W, wymiary: wysokość: 25,78 cm, szerokość: 43,95 cm, głębokość: 35,85 cm, waga: 11,4 kg
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość wykonania, elegancki wygląd, duża ilość funkcji

Minusy


brak


Kuchenka mikrofalowa SHARP R-642(BK)E to urządzenie należące do średniego przedziału cenowego i przeznaczone jest dla użytkowników, poszukujących prostego, nieskomplikowanego w obsłudze sprzętu, który będzie też możliwie jak najlepiej wykonany i niezawodny. Taka właśnie jest mikrofalówka SHARP – z jej obsługą poradzi sobie nawet dziecko, a swoją funkcjonalnością potrafi przyćmić konkurencyjne urządzenia o znacznie wyższej cenie. […]

0
Opublikowany 6 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kuchenka mikrofalowa marki SHARP – model o oznaczeniu R-642(BK)E. Jak przystało na urządzenie renomowanej marki już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia ze sprzętem bardzo dobrze wykonanym. Jakie cechy wyróżniają kuchenkę SHARP na tle konkurencji? Za chwilę się wszystkiego dowiecie. Zaczynajmy!
 

Kuchenka mikrofalowa SHARP R-642(BK)E to urządzenie należące do średniego przedziału cenowego i przeznaczone jest dla użytkowników, poszukujących prostego, nieskomplikowanego w obsłudze sprzętu, który będzie też możliwie jak najlepiej wykonany i niezawodny. Taka właśnie jest mikrofalówka SHARP – z jej obsługą poradzi sobie nawet dziecko, a swoją funkcjonalnością potrafi przyćmić konkurencyjne urządzenia o znacznie wyższej cenie.

Urządzenie SHARP R-642(BK)E jest wolnostojącą kuchenką o przyzwoitej pojemności 20 litrów i średnicy talerza obrotowego równej 255 milimetrów. Drzwiczki otwierają się standardowo w lewą stronę – należy dodać, że są świetnie spasowane bez żadnych luzów – mikrofalówka bezproblemowo otwiera się i zamyka nawet przy intensywnym użytkowaniu. Mikrofalówka SHARP posiada 8 funkcji automatycznego gotowania/rozmrażania, program o specyficznej nazwie gotowanie kombinowane (służący do niestandardowego podgrzewania potraw) oraz opcję grilla. W wyposażeniu standardowym oprócz samego urządzenia i talerza obrotowego znajdziemy jeszcze wysoki ruszt, pomocny podczas grillowania potraw.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej kuchenki mikrofalowej charakteryzuje się ona mocą 800 W i mocą grilla rzędu 1000 W. Poziomy mocy możemy regulować w aż 11 położeniach. Sterowanie kuchenką odbywa się w pełni elektronicznie, a dodatkowo do naszej dyspozycji oddane zostały takie udogodnienia jak wyświetlacz LCD, minutnik oraz zegar. Sprzęt ma standardowe rozmiary (odpowiednio wysokość: 25,78 cm, szerokość: 43,95 cm, głębokość: 35,85 cm) i waży 11,4 kilograma. Na zakończenie warto powiedzieć też słowo o walorach estetycznych. Bryła urządzenia jest doskonale wykonana, zarówno korpus jak i fronty występują w połyskującej czarnej barwie, nadającej elegancji całości konstrukcji, świetnie wpisując się w nowoczesne trendy.

Cenowo, jak już wyżej wspominałem SHARP celuje w średnią półkę. Za urządzenie w markecie MediaMarkt zapłacimy odpowiednio 299 złotych. Producent udziela na kuchenkę 12 miesięcznego okresu gwarancji. Warto dodać, że produkty marki SHARP cenione są w głównej mierze za bezawaryjność i długą żywotność. Nie powtarzam tu jedynie wytartego sloganu czy przytaczam czyjejś opinii z forum – sam jestem posiadaczem kuchenki i taki sam model kupiłem moim rodzicom, którzy posiadają też lodówkę tejże marki. Gorąco polecam zakup – ocena ogólna: 5!

 

 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)