Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Odmrażacz do szyb Carplan SubZero w atomizerze 500 ml

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Odmrażacz do szyb Carplan SubZero w atomizerze 500 ml
 
Producent: Carplan
 
Klasyfikacja: kosmetyka samochodowa
 
Specyfikacja: opakowanie: 500 ml wytrzymałość: do -36st.C.
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


brak efektu smug, możliwość pracy w ekstremalnych temperaturach, możliwość mycia szyb, bezpieczny dla uszczelek i wycieraczek

Minusy


brak


Odmrażacz do szyb SubZero w atomizerze o pojemności 500 ml, marki Carplan to znakomity preparat o wysokiej jakości charakteryzujący się wyjątkowo silną formułą. Bez problemu usuwa lód i szron w temperaturach ekstremalnych nawet do -36 stopni Celsjusza. Co ważne, świetnie radzi sobie z usuwaniem zlodowaceń zarówno po zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie szyb samochodowych. Za jego niepodważalny […]

0
Opublikowany 2 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt może odbiega trochę od tematyki budowlanej, jednak z całą pewnością przyda się w każdym domowym warsztacie. Mowa tu o niezawodnym zimą rozwiązaniu jakim jest odmrażacz do szyb samochodowych marki Carplan. Carplan odmrażacz do szyb SubZero dystrybuowany jest w atomizerze o pojemności 500 mililitrów. Przyjrzyjmy się jego możliwościom z bliska. Zaczynajmy!
 

Odmrażacz do szyb SubZero w atomizerze o pojemności 500 ml, marki Carplan to znakomity preparat o wysokiej jakości charakteryzujący się wyjątkowo silną formułą. Bez problemu usuwa lód i szron w temperaturach ekstremalnych nawet do -36 stopni Celsjusza. Co ważne, świetnie radzi sobie z usuwaniem zlodowaceń zarówno po zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie szyb samochodowych. Za jego niepodważalny atut postrzec można całkowite bezpieczeństwo w stosowaniu w pobliżu wycieraczek i uszczelek. Preparat jest wolny od niepożądanego efektu smug, a co więcej w swej unikatowej strukturze zawiera funkcjonalność środka do mycia szyb, pozwalając kierowcy na doskonałą widoczność podczas jazdy w każdych warunkach.

CarPlan_sub_zer_36_500ml_s

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo korzystnie. Za opisywany wariant zapłacimy niespełna 8 złotych. Odmrażacz Carplan charakteryzuje się również bardzo szerokim kanałem dystrybucji, co sprawia, że kupić go możemy wszędzie – począwszy od marketu budowlanego, kończąc na niedużej stacji benzynowej. Swoją jakością środek przewyższa większość z podobnych preparatów dostępnych na rynku i z pełną odpowiedzialnością mogę go polecić każdemu. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

jaki odmrażacz do szyb

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)