Pilarka spalinowa MCCULLOCH CS330

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pilarka mniej znanego producenta MCCULLOCH, specjalizującego się w segmencie medium price. Urządzenie, którym się dzisiaj zajmę to model CS330 przeznaczony do podstawowych zastosowań. Jesień w pełni, zima tuż, tuż – warto zadbać o przygotowanie drewna opałowego. Sprawdźmy, czy MCCULLOCH CS330 nam w tym pomoże! Zaczynajmy.

Pilarka MCCULLOCH CS330 to narzędzie wyposażone w spalinowy silnik o pojemności 33 cm3 oraz mocy 1,6 KM (1,2 kW). Swoje zastosowanie znajdzie podczas wykonywania podstawowych prac, takich jak chociażby: pozyskiwanie drewna w zakresie gospodarstwa domowego, pielęgnacja drzew i krzewów czy też w ratownictwie.

M110-0553

 

Pomimo tego, że mamy tu do czynienia z narzędziem niskobudżetowym kryje ono w sobie ogrom możliwości. Jego podstawowe atuty to: zastosowanie w silniku trybu OxyPower zapewniającego wyższą wydajność i wykorzystanie maksymalnej mocy silnika podczas wykonywania nasilonych prac, 20 procentowa oszczędność paliwa i o 70 procent mniejsza emisja zanieczyszczeń do środowiska w porównaniu do konkurencyjnych pilarek, a także system SoftStart ułatwiający uruchomienie pilarki redukując opór silniki przy rozruchu nawet o około czterdzieści procent.

Inne, nie mniej ważne, udogodnienia zastosowane w pilarce MCCULLOCH CS330 to: system wstępnego oczyszczania powietrza (CCS), efektywny system antywibracyjny znacząco podnoszący komfort pracy, ręczna pompka paliwowa ułatwiająca rozruch narzędzia, podwójne działanie hamulca łańcucha, a także beznarzędziowy system napinania i wymiany łańcucha oraz jego automatyczne smarowanie.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej pilarki, MCCULLOCH CS330 wyposażono w prowadnicę o długości 35 centymetrów i łańcuch o podziałce 3/8″ i prędkości przesuwu 18,5 metra na sekundę. Łańcuch tnący charakteryzuje się 52 wzmacnianymi ogniwami oraz 26 zębami tnącymi. Pilarka nie obciąża w większym stopniu operatora podczas pracy, zaś jej obsługa jest bardzo intuicyjna. CS330 waży dokładnie 5,4 kilograma, zaś poziom generowanych przez nią drgań utrzymany jest w zakresie 2,4 m/s2 (zarówno z przodu, jak i z tyłu narzędzia). Maksymalny poziom hałasu wytwarzanego przez pilarkę mianowany jest na 113 decybeli.

Co do zasilania urządzenia, mieszankę paliwową zaleca się stosować w proporcjach 1:50 (paliwo/olej). Zbiorniki na paliwo i olej posiadają odpowiednio pojemność: 0,3 litra (w przypadku paliwa) oraz 0,2 litra (w przypadku oleju). Producent udziela na produkt dwuletniej gwarancji.

MCCULLOCH forum

Cenowo produkt marki MCCULLOCH wypada całkiem korzystnie. Cena za zestaw (pilarka, prowadnica, łańcuch tnący oraz uniwersalny klucz) wynosi niespełna 500 złotych. Ocena ogólna – piątka!

MCCULLOCH CS330 opinie

MCCULLOCH CS330 test recenzja reviews

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista : „McCulloch cs350 cs340 cs330

McCulloch CS 340
McCulloch CS 340
McCulloch CS 340
McCulloch CS 340
McCulloch cs 340
McCulloch cs 340
Private video
Private video
Private video
Private video
Motosierra McCulloch CS 330
Motosierra McCulloch CS 330
Private video
Private video
Motosierra Mcculloch Cs 340.
Motosierra Mcculloch Cs 340.
Private video
Private video
McCulloch CS 340  vol 2
McCulloch CS 340 vol 2
 zobacz koniecznie filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje