2
Opublikowany 1 grudnia 2014 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Urządź świąteczne wnętrze


Zbliża się oczekiwany, nie tylko przez najmłodszych, okres – Święta Bożego Narodzenia. Czas radości i spokoju, czas rodzinnych spotkań, podczas których panuje świąteczna atmosfera. Proponujemy kilka pomysłów jak urządzić wnętrza i podkreślić te miłe i radosne chwile.

Świąteczna kuchnia

Czerwono – białe dekoracje idealnie pasują do ozdobienia naszej kuchni.  Czerwone poduszki, kubki w świąteczne wzory takie jak renifery, płatki śniegu, aniołki, zasłony w czerwono –białą kratkę czy jarzębina w wazonie to tylko kilka z pomysłów, które ożywią twoje wnętrze i podkreślą magię świąt.

Śnieżnobiałe inspiracje do salonu

W salonie postawmy na klasyczne jednak niemniej nudne dekoracje świąteczne .

Uniwersalne dekoracje

Stół lub stolik kawowy ozdóbmy białą gwiazdą betlejemską lub stroikiem z białymi lub złotymi ozdobami.  Na komodzie dobrze komponować się będą porcelanowe lub szklane figurki aniołków. Choinka ozdobiona złotymi bombkami a pod nią pełno kolorowych prezentów to wymarzony świąteczny obrazek.

Dla osób, które pragną aby dekoracja zachowała się nie tylko na święta proponujemy drewniane ozdoby.
W mieszkaniu, gdzie nie możemy pozwolić sobie na wymarzony kominek za pomocą drewnianych elementów możemy zaaranżować jego imitację. Użycie w aranżacji odcieni złota,  brązów i szarości sprawdzi się zarówno w sypialni jak i salonie.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz