Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

PRIMACOL Oil Killer

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: PRIMACOL OIL KILLER
 
Producent: PRIMACOL
 
Klasyfikacja: preparaty czyszczące
 
Specyfikacja: opakowanie: 0,5 l
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


usuwa wszystkie rodzaje plam i zabrudzeń z powierzchni betonowych i kostki

Minusy


nie można stosować go na asfalcie


Środek do usuwania plam olejowych z betonu i kostki OIL KILLER marki PRIMACOL, jak sama nazwa wskazuje znajdzie swoje zastosowanie podczas renowacji nawierzchni wykonanych z wyżej wymienionych materiałów. Preparat PRIMACOL jak przystało na rasowego “killera” doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju olejów, smarów i wosku. Środek sprzedawany jest w formie gotowej do użycia. Miejsc […]

0
Opublikowany 18 grudnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest środek przeznaczony do usuwania plam olejowych z powierzchni betonowych i kostki OIL KILLER marki PRIMACOL. Preparat pochodzi z linii Professional i dystrybuowany jest w butelkach o zawartości 0,5 litra. Przyjrzyjmy się, jakie drzemią w nim możliwości. Zaczynajmy!
 

srodek-do-usuwania-plam-olejowych-z-betonu-i-kostki-oil-killer-primacol-professional,main

Środek do usuwania plam olejowych z betonu i kostki OIL KILLER marki PRIMACOL, jak sama nazwa wskazuje znajdzie swoje zastosowanie podczas renowacji nawierzchni wykonanych z wyżej wymienionych materiałów. Preparat PRIMACOL jak przystało na rasowego “killera” doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju olejów, smarów i wosku. Środek sprzedawany jest w formie gotowej do użycia.

Miejsc do wykorzystania preparatu PRIMACOL OIL KILLER jest naprawdę mnóstwo. Jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia posadzek garażowych, parkingowych, podjazdów, chodników czy kostki brukowej. Oprócz wyżej wymienionych zabrudzeń preparat poradzi sobie z powodzeniem z usunięciem takich środków jak na przykład oleje transmisyjne, hydrauliczne, tłuszcze, oleje jadalne, czy smoła.

Jeśli chodzi o stosowanie i aspekty techniczne opisywanego preparatu, jak wyżej wspomniałem sprzedawany jest w formie gotowej do użycia w 0,5 litrowych opakowaniach.  Cały proces użycia środka OIL KILLER ogranicza się jedynie do rozlania go na plamę, chwilowego odczekania na wyschnięcie i zamiecenie skruszałych pozostałości. Jedno opakowanie wystarcza na usunięcie ponad 1,5 metra kwadratowego plam. Środek nie zawiera w swej strukturze szkodliwych fosforanów i jest w pełni ekologiczny. Jego jedyną wadą jest to, że nie nadaje się do stosowania na powierzchniach asfaltowych.

 
Cenowo, jak za środek tej klasy, nie mamy na co narzekać. Kwota, którą musimy przeznaczyć na zakup środka PRIMACOL OIL KILLER jest w pełni adekwatna do oferowanej przez niego jakości i wynosi niespełna 60 złotych. Tych z Was, którzy właśnie borykają się z uciążliwymi plamami na tarasie, podjeździe czy w garażu z czystym sercem i sumieniem gorąco zachęcam do zakupu. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

czym usunąć plamy z kostki brukowej
usuwanie plam po oleju z kostki brukowej

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)