Rozdrabniarka AXT Rapid 2000

Ogród to nie tylko miejsce miłego wypoczynku na łonie natury, ale oprócz tego również źródło wielu obowiązków związanych z jego utrzymaniem. W szczególności jesienią opadające liście stanowią istne utrapienie zapalonych ogrodników, zaś wiosną wiele chaosu potrafią przysporzyć obcięte gałązki pochodzące z przystrzyżonych drzewek i krzewów. W takich wypadkach świetnie sprawdza się niezwykle przydatne urządzenie, jakim jest rozdrabniarka do wszelkich zielonych miękkich materiałów. Szczególnie zachęcające recenzje zbiera model AXT Rapid 2000 renomowanej firmy Bosch. Czy jednak rzeczywiście urządzenie to sprawdzi się w roli ogrodowego pomocnika? Sprawdźmy to!

Już na pierwszy rzut oka rozdrabniarka AXT Rapid 2000 przykuwa uwagę swoim solidnym wykonaniem. Jej korpus wykonany został z wysokiej klasy plastiku odpornego na drobne uszkodzenia i zarysowania. Niewielka waga całego urządzenia oraz solidne kółka znacznie ułatwiają manewrowanie rozdrabniarką. Recenzowany model wyposażony został w wygodny lej załadowczy oraz popychacz, który fenomenalnie ułatwia ładowanie materiału roślinnego do wnętrza urządzenia. Dzięki temu znacznemu skróceniu ulega również czas pracy rozdrabniarki, który kształtuje się na naprawdę zadowalającym poziomie – w ciągu godziny maszyna jest w stanie rozdrobnić aż do 80 kilogramów resztek roślinnych.

Za wyjątkowo efektywne działanie rozdrabniarki Bosch AXT Rapid 2000 odpowiedzialne są wykonane z zastosowaniem technologii laserowej noże ze szwajcarskiej stali hartowanej. Są one niezwykle ostre i gwarantuję najwyższy poziom efektywności maszyny, nawet podczas wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy. Szybkość cięcia noży kształtuje się na poziomie aż 3650 obrotów na minutę, co pozwala uzyskać fenomenalne rezultaty podczas pracy z urządzeniem. Nie sposób nie wspomnieć również o zastosowanym szybkoobrotowym silniku firmy Bosch o imponującym momencie obrotowym wynoszącym aż 12 Nm. Jego moc wynosi aż 2000 W i przekłada się na wyjątkowo szybką pracę całego urządzenia.

Rozdrabniarka AXT Rapid 2000 doskonale rozdrabnia nie tylko liście, ale również gałęzie o średnicy maksymalnej wynoszącej do 35 milimetrów. W swojej klasie jest jedynym produktem, który łączy niewielkie rozmiary i niesamowitą mobilność z tak wysoką wydajnością rozdrabniania. Rozdrabniarka pracuje stosunkowo cicho, a dodatkowo jej przechowywanie nie zajmuje wiele miejsca.

Zdecydowanie warto polecić rozdrabniarkę AXT Rapid 2000 Bosch każdemu ogrodnikowi, któremu doskwiera nadmiar prac ogrodowych. Urządzenie to łączy w sobie lekkość i mobilność z fantastyczną wydajnością, która pozwala znacznie skrócić czas wykonywania prac porządkowych w każdym ogrodzie. Jeżeli zaś chodzi o końcową, całościową ocenę produktu, to nie sposób wystawić mu innej noty, niż w pełni zasłużona dziesiątka!

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Rozdrabniarka do gałęzi Bosch

No valid json found
Sorry, no video's found
 zobacz pozostałe zobacz również filmy naszego autorstwa.

 Najnowsze filmy z kanału 123budujemy.pl 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje