Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wertykulator STIGA SV 415 E

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: STIGA SV 415 E
 
Producent: STIGA
 
Klasyfikacja: wertykulatory, aeratory
 
Specyfikacja: moc: 1500 W, zasilanie: 230 V
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra jakość i wysokie możliwości, niewygórowana cena

Minusy


brak


Wertykulator elektryczny STIGA SV 415 E pozwala zadbać o zniszczone po zimie trawniki w naszych ogrodach. Dzięki niemu po kilku zabiegach napowietrzających glebę i zbierających z powierzchni trawnika resztki starej roślinności nasz zielony dywan odzyska świeżość sprzed roku. Regulacja głębokości pracy urządzenia STIGA sprawia, że można dopasować wszelkie opcje wertykulatora do własnych oczekiwań, a jego […]

0
Opublikowany 4 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wertykulator marki STIGA – model SV 415 E. Warto już teraz rozejrzeć się za sprzętem tego typu do naszego ogrodu. Wiosna nadchodzi bowiem wielkimi krokami. O cechach szczególnych opisywanego modelu urządzenia STIGA postaram się opowiedzieć szerzej w tym właśnie wpisie. Zaczynajmy!
 

wertykulator_sv_415_e Wertykulator elektryczny STIGA SV 415 E pozwala zadbać o zniszczone po zimie trawniki w naszych ogrodach.

Dzięki niemu po kilku zabiegach napowietrzających glebę i zbierających z powierzchni trawnika resztki starej roślinności nasz zielony dywan odzyska świeżość sprzed roku.

Regulacja głębokości pracy urządzenia STIGA sprawia, że można dopasować wszelkie opcje wertykulatora do własnych oczekiwań, a jego duży pięćdziesięciolitrowy kosz, zbierający ewentualne odpadki ułatwia w znacznym stopniu proces wiosennych porządków w ogrodzie. Solidna obudowa wertykulatora STIGA SV 415 E nie tylko chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale jest także niezwykle prosta do utrzymania w czystości. Wszystkie te cechy opisywanego narzędzia we współpracy ze sobą pozwalają na uzyskanie zdrowego i pięknego trawnika bez konieczności używania nawozów i chemii – można więc rzec, że mamy do czynienia z urządzeniem bardzo ekologicznym (tym bardziej, że jest zasilane prądem elektrycznym, tak więc nie emituje spalin do środowiska). Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu wertykulator STIGA SV 415 E wyposażony został w silnik elektryczny o mocy 1500 W i poziomie wibracji utrzymanym na poziomie 3,05 m/s2. Wewnątrz urządzenia zamontowano głowicę wyposażoną w 20 ostrzy lub w 44 sprężyny – w zależności od modelu. Narzędzie zasilane jest standardowym prądem elektrycznym o napięciu 230 V i częstotliwości przepływu prądu 50 Hz. Urządzenie charakteryzuje się ponadto centralną regulacją głębokości, szerokością roboczą rzędu 38 centymetrów oraz głębokością roboczą mieszczącą się w przedziale od -13 do +4,5 milimetrów. Całe urządzenie o wadze łącznej 14,4 kilograma napędzane jest czterema kołami o rozmiarach odpowiednio 140 milimetrów średnicy przód oraz 160 milimetrów średnicy tył.

 
Cenowo urządzenie przedstawia się na bardzo korzystnym poziomie. Za całość zapłacimy niespełna 600 złotych. Nie jest to duża kwota jak za produkt średniej klasy, a takim właśnie jest recenzowany wertykulator STIGA. Jak widać kryje on w sobie naprawdę duży potencjał i z całą pewnością będziemy zadowoleni z inwestycji w niego. Odemnie ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Wertykulator STIGA SV 415 E opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz również filmy naszego autorstwa na naszym kanale 123budujemy.com.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)