Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Zaciskarka wtyków DPM Solid Mod. Met. 8C

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaciskacz wtyków Mod. Met. 8C DPM Solid
 
Producent: DPM Solid
 
Klasyfikacja: narzędzia ręczne
 
Specyfikacja: zaciskanie wtyków w instalacjach antenowych, telefonicznych i sieciowych
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena, ergonomiczna konstrukcja

Minusy


brak


Zaciskacz wtyków Mod. Met. 8C marki DPM Solid to wykonane ze stali hartowanej narzędzie ręczne. Przeznaczone jest do typowych prac związanych z zaciskaniem wtyków antenowych podczas wykonywania instalacji tego typu. Produkt świetnie zda rezultat również podczas zaciskania końcówek kabli telefonicznych i sieciowych. Produkt marki DPM Solid jest niezwykle ergonomicznym narzędziem. Nie obciąża operatora podczas pracy […]

1
Opublikowany 6 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest zaciskacz zaciskarka wtyków Mod. Met. 8C marki DPM Solid. Produkt swoje zastosowanie znajdzie w przypadku wykonywania instalacji internetowych i telefonicznych.
 

Zaciskacz wtyków Mod. Met. 8C marki DPM Solid to wykonane ze stali hartowanej narzędzie ręczne. Przeznaczone jest do typowych prac związanych z zaciskaniem wtyków antenowych podczas wykonywania instalacji tego typu. Produkt świetnie zda rezultat również podczas zaciskania końcówek kabli telefonicznych i sieciowych.

Produkt marki DPM Solid jest niezwykle ergonomicznym narzędziem. Nie obciąża operatora podczas pracy i doskonale leży w dłoni. Główny wpływ na to ma zastosowanie ergonomicznych nakładek na rączki narzędzia wykonanych z tworzywa sztucznego. Ich wykorzystanie sprawia, że zaciskacz wtyków DPM Solid nie wyślizguje się z dłoni podczas pracy, a chwyt jest w pełni komfortowy. Nie bez znaczenia jest też niewielka waga narzędzia. Produkt waży niespełna 0,8 kilograma, a jego niewielkie wymiary pozwalają by zabrać go praktycznie wszędzie. Z powodzeniem zmieści się zatem nie tylko w walizce montera, ale też w całości schowa się w kieszeni – korzyść z takowego rozwiązania dostrzeżemy wykonując prace na wysokości, gdzie ciężko dźwigać po drabinie całą torbę z osprzętem.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo dobrze – koszt zakupu oscyluje w okolicach kilkunastu złotych. Czy warto kupić ten produkt nie zajmując się na codzień wykonywaniem instalacji antenowych? Moim zdaniem warto mieć w swojej skrzynce tego typu narzędzie. Nigdy nie wiadomo co się może przydarzyć. Należy sobie zadać pytanie co będzie dla nas bardziej korzystne w przypadku zwykłego obluzowania się złącza z przewodu – wezwanie fachowca, który policzy sobie “odpowiednią” cenę za robociznę, czy kupno narzędzia za grosze i naprawa (należy dodać, że dziecinnie prosta) we własnym zakresie. Ocena ogólna – czwórka!
 

Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Ania i Marcin
    00.5

    jak dla mnie dyskwalifikuje brak wycięcia ułatwiającego obieranie izolacji przewodu internetowego -- skrętki

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)