Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pompa ogrodowa GARDENA Classic 3000/4

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: GARDENA Classic 3000/4
 
Producent: GARDENA
 
Klasyfikacja: pompy ogrodowe
 
Specyfikacja: moc: 600 W, waga: 6,5 kg
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


bezawaryjność, dobra cena

Minusy


brak


Pompa ogrodowa GARDENA Classic 3000/4 to kompaktowy model podstawowy przystosowany do różnorodnych zastosowań. Jego unikatowa konstrukcja i zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło uzyskać dużą moc ssania i całkowitą wydajność ciśnieniową. Pompa GARDENA idealnie nadaje się do nawadniania, zwiększania ciśnienia oraz wpompowywania i wypompowywania wody z wodociągów, deszczówki lub chlorowanej wody w basenach. Urządzenie jest lekkie, wytrzymałe […]

0
Opublikowany 9 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pompa ogrodowa marki GARDENA model Classic 3000/4 przeznaczony do różnorodnych zastosowań. Opisywane urządzenie jest bardzo atrakcyjnym modelem na start – wyróżnia się wysoką wytrzymałością i kompaktową budową. O tym, jakie jeszcze cechy posiada opowiem szerzej w dzisiejszym artykule. Zaczynajmy!
 

classic-pompa-ogrodowa-3000-4-40edbf8

Pompa ogrodowa GARDENA Classic 3000/4 to kompaktowy model podstawowy przystosowany do różnorodnych zastosowań. Jego unikatowa konstrukcja i zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło uzyskać dużą moc ssania i całkowitą wydajność ciśnieniową. Pompa GARDENA idealnie nadaje się do nawadniania, zwiększania ciśnienia oraz wpompowywania i wypompowywania wody z wodociągów, deszczówki lub chlorowanej wody w basenach. Urządzenie jest lekkie, wytrzymałe i łatwe w użyciu. Otwór wlewowy umieszczony centralnie o dużych rozmiarach znacząco upraszcza napełnienie pompy przed rozpoczęciem pracy, zaś ergonomiczny uchwyt pozwala na łatwy i szybki transport. Dzięki gumowym stopkom pompa jest bardzo stabilna i pracuje cicho bez najmniejszych drgań. Dodatkowo w konstrukcji pompy przewidziano zabezpieczenie przed mrozem i uszkodzeniem w postaci śruby spustowej umożliwiającej opróżnienie pompy z pozostałej wody.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu pompa GARDENA wykonana została z materiałów wysokiej jakości. Ceramiczna powłoka i podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika i wirnikiem zapewniają bezpieczną pracę pompy i zapobiegają jej uszkodzeniu. Wbudowany wyłącznik termiczny zabezpiecza zaś silnik urządzenia przed przeciążeniem. Produkt cechuje się mocą na poziomie 600 W, wydajnością 3100 litrów na godzinę oraz ciśnieniem rzędu 3,6 bar. Do pracy pompy wykorzystano napęd typu Jet. Maksymalna wysokość samozasysania urządzenia to 7 metrów. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi z kolei 36 metrów. Same urządzenie waży 6,5 kilograma. Producent udziela na produkt dwuletniej gwarancji.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo korzystnie. Zapłacimy za niego odpowiednio 283 złote (najtańsza oferta znaleziona w sieci). Urządzenie cieszy się bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Szczególnie cenione jest za bezawaryjność oraz dobry stosunek jakości do ceny. Ocena ogólna – piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

GARDENA Classic 3000/4 opinie

GARDENA Classic 3000/4 pompa ogrodowa

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)