Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5600

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: KÄRCHER K 5.600
 
Producent: KÄRCHER
 
Klasyfikacja: myjki ciśnieniowe
 
Specyfikacja: Ciśnienie (bar/MPa) 20 - maks. 140 / 2 - maks. 14, Wydajność tłoczenia l/h maks. 460Maks. Temperarura wody doprowadzanej do 40 °C Moc przyłącza 2,1 KW Ciężar bez wyposażenia 13,3 kg. Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 349 x 427 x 867
Zbiornik na detergent 1 l.
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość, uniwersalność, moc

Minusy


cena


Produkt KÄRCHER K 5.600 świetnie radzi sobie ze wszelkiego rodzaju zabrudzeniami o praktycznie każdym, nawet najtrudniejszym poziomie zanieczyszczenia. Samo urządzenie jest niezwykle przyjazne dla użytkownika, a przy tym także łatwe w przygotowaniu do pracy – proces ten zajmuje dosłownie kilka chwil i  możemy rozkoszować się w pełni wykonywaną przez nie pracą. Z tym rozkoszowaniem się ani […]

0
Opublikowany 2 września 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest myjka ciśnieniowa marki KÄRCHER – od której to pochodzi nazwa potoczna urządzeń tego typu – model o oznaczeniu K 5.600. Myjka należy do nowej generacji wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących z serii X-Range.
 

Produkt KÄRCHER K 5.600 świetnie radzi sobie ze wszelkiego rodzaju zabrudzeniami o praktycznie każdym, nawet najtrudniejszym poziomie zanieczyszczenia. Samo urządzenie jest niezwykle przyjazne dla użytkownika, a przy tym także łatwe w przygotowaniu do pracy – proces ten zajmuje dosłownie kilka chwil i  możemy rozkoszować się w pełni wykonywaną przez nie pracą. Z tym rozkoszowaniem się ani na chwilę nie przesadziłem – myjka ta jest niezwykle solidnym i łatwym w obsłudze urządzeniem.

Produkt znajdzie swoje zastosowanie w regularnych pracach myjąco – czyszczących takich jak:
– mycie rowerów, motocykli, samochodów, itp.
– mycie mebli i urządzeń ogrodowych oraz budowlanych
– okresowe czyszczenie tarasów, elewacji, ogrodzeń i dachu

W

wyposażeniu standardowym znajdziemy oprócz samej myjki KÄRCHER także szereg osprzętu w skład którego wchodzą: pistolet spryskujący, lanca Variopower, lanca z dyszą obrotową, wąż wysokociśnieniowy T-Racer T 200 (o długości 7,5 metra), adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4″ oraz butelka środka czyszczącego o pojemności 1 litra. O każdym z tych elementów można powiedzieć, że został wykonany naprawdę przemyślanie i z dbałością o każdy z detali konstrukcji – podobnie zresztą jak sama myjka.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to opisywane urządzenie cechuje się imponującą mocą 2100 W oraz wydajnością rzędu 460 litrów na godzinę. Ciśnienie robocze myjki ciśnieniowej KÄRCHER mieści się w przedziale od 20 do 140 bar. Zastosowana w myjce pompa została w całości wykonana z aluminium. Maksymalna temperatura wody z jaką możemy czyścić przedmioty przy użyciu urządzenia KÄRCHER mianowana jest na 40° C. Jeśli chodzi o gabaryty myjki to waży ona dosyć sporo, bo aż 13,3 kilograma i posiada wymiary wys. 65,5 – 86,7 x szer. 42,7 x gł. 34,9 centymetrów. Wyposażona została w kółka ułatwiające jej sprawne przemieszczanie. Sprzęt generuje hałas o maksymalnym natężeniu rzędu 86 decybeli.

 
Przez posiadaczy produkt cechowany jest jako niezawodny i niezwykle silny, a przy tym również łatwy w obsłudze. Producent wystawia na niego gwarancję na okres 2 lat. Zakup myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 5.600 wiąże się z wyłożeniem kwoty niespełna 1400 złotych. Jest to kwota niemała tym bardziej, że podobne (niefirmowe) urządzenia tego typu możemy kupić nawet o kilkaset złotych taniej. Do samej jakości urządzenia nie mamy się jednak do czego przyczepić – wszystko działa sprawnie i bez zarzutu. Ocena ogólna – piątka!
 

Zpraszam do komentowania i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Myjka ciśnieniowa Karcher k 5600

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdź aktualne ceny i nowości z oferty firmy Karcher


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)